fbpx

Kobieta aktywna zasługuje na więcej!

Życie jest piękne! Ale też nie zawsze sprawiedliwe, prawda? Ileż to razy chciałybyśmy mieć więcej, móc więcej… albo przynajmniej tyle samo co inni? I wcale nie dla samego chciejstwa, tylko dlatego, że po prostu na to zasługujemy! Ciężko pracujemy zawodowo, urabiamy się po łokcie w domu, planujemy, oszczędzamy, dbamy o innych i o same siebie… i co my z tego mamy?

 

Ale od początku drogie panie!

Nie łatwo być ideałem kobiety w tych czasach. Oczekuje się od nas mocy niemal nadnaturalnych. Wymagają od nas pracodawcy, klienci, rodzice, mąż, a nawet własne dzieci! Nasz dom „powinien” błyszczeć niczym pudełeczko dla lalek – meble do salonu stylowe, meble do sypialni  – wysmakowane, materac najlepiej z pianki Visco, albo lateksowy; kuchnia jak marzenie… Kiedy my mamy znaleźć w ogóle czas na zgromadzenie choćby wiedzy o tym wszystkim? Do tego zawsze mamy być uśmiechnięte, szczupłe, wysportowane… po prostu idealne.

 

No zgoda: fajnie jest realizować się zawodowo, cudownie jest mieszkać z ukochanymi osobami, mieć kontakt z ludźmi, wysportowane, zdrowe i zadbane ciało… ale czasami ilość obowiązków spoczywających na naszych barkach po prostu przytłacza. Żeby to chociaż ktoś docenił, zwykłym słowem „dziękuję”, bukietem róż… A zresztą – co mogą pomóc przemęczonej kobiecie najpiękniejsze nawet kwiaty? Pleców nie rozmasują, cery nie poprawią. Najlepszym prezentem dla aktywnej kobiety po ciężkim dniu jest po prostu porządny sen: wygodny materac, taki jakiś na bolące od ćwiczeń plecy i z poduszką ortopedyczną. No i żeby jeszcze pomagał regenerować zmęczoną skórę… czy w ogóle są takie materace? I do tego przewiewne? Bo kto by chciał się pocić w łóżku po wieczornym wysiłku?

Życie zdecydowanie jest piękne – ale nad ranem, kiedy budzimy się wyspane, odprężone, pełne sił, kwitnąco piękne i żądne kolejnych wyzwań. Przy takich porankach doskonale wiemy, że sobie z nimi poradzimy – w końcu dokonujemy tego każdego dnia. Dobry sen jest najcudowniejszym darem – i to nie tylko dla nas, kobiet.

 

***

 

Postscriptum od męskiej części sklepu Comfort4u:

Drogie panie! Co prawda nie jesteśmy w stanie spełnić od razu wszystkich Waszych życzeń, ale z wymarzonym, wyżej opisanym materacem problemu raczej nie będzie. Model Pro Dynamic H3 – na bolące plecy, dla osób aktywnych, z przewiewną pianką Gelax, z warstwą o właściwościach masujących i wreszcie z pokrowcem o właściwościach kojących dla skóry. W końcu nasza marka Comforteo jest bodajże pierwszą w Polsce oferującą materace dla sportowców – zarówno zawodowców, jak i amatorów. Do tego poduszka o nazwie Gelax – ortopedyczna, przewiewna, antyalergiczna i antybakteryjna… wedle życzenia. Na kwiaty i dobre słowo od nas też zawsze możecie liczyć.

A poza tym chcemy, żebyście wiedziały, że dla nas jesteście ideałami bez względu na wszystko.

 

 

 

Tekst jest własnością intelektualną marki Comfort4u (oznaczanej również przez C4U) należącej do firmy Meble Marzenie Węgłowski i Stryjakiewicz sp.j. Wszelkie kopiowanie wymaga pisemnej zgody firmy Meble Marzenie.