fbpx

Meble idealne dla dużej rodziny

Czym kierować się przy urządzaniu salonu, kiedy mamy w domu sporą gromadkę ludzi?

Pamiętajmy, by meble oprócz tego, że powinny być wygodne to muszą być też funkcjonalne. Musimy o to zadbać zwłaszcza wtedy, kiedy mamy do wykorzystania ograniczoną ilość powierzchni.

Jednym z rozwiązań jest inwestycja w meble, które posiadają funkcję spania. Innym dobrym wyborem będzie narożnik z wąskimi boczkami lub bez. Wybierając taką wersję istnieje większa szansa na to, że uda nam się bezproblemowo umeblować bardzo małe mieszkanie, gdzie cenny jest każdy centymetr przestrzeni.

Z kolei wybór większego gabarytowo narożnika sprawdzi się przy licznej rodzinie, ale i większych pomieszczeniach. Jest to gwarancja, że na takim wypoczynku pomieścimy wszystkich domowników oraz  odwiedzających nas gości.

Jeszcze prostszym rozwiązaniem jest zakup mebla modułowego, który idealnie sprawdzi się w mało ustawnym pomieszczeniu. Tutaj szczególnie polecamy stylowy system modułowy Flavio, który w sklepie internetowym występuje w rożnych kombinacjach:

Flavio – wersja narożnika zamkniętego,

Flavio – Wersja „U-form”

Flavio – wersja narożnika otwartego

Pamiętajmy przy tym o wyborze tkaniny. Meble Marzenie w swojej ofercie posiada całą gamę łatwo czyszczących lub wodoodpornych materiałów, w wielu pięknych kolorach. Coś w sam raz w sytuacji, gdy mamy w swoim mieszkaniu kilka pociech, mających tysiąc pomysłów na minutę!

W kwestii utrzymania porządku warto też zwrócić uwagę na meble z nieco wyższymi nóżkami. W prosty sposób poradzimy sobie wtedy z utrzymaniem porządku pod kanapą lub narożnikiem.

W sklepie Comfort 4U znajduje się wiele mebli wypoczynkowych o rożnych kształtach i gabarytach, spośród których z pewnością wybiorą Państwo coś dla siebie.