fbpx

Jak modnie urządzić wnętrze w Nowym Roku?

Wraz z nowym rokiem nadeszły nowe trendy. Są one na tyle zróżnicowane i wszechstronne, że każdy będzie mógł zaczerpnąć z nich coś dla siebie.

Zacznijmy od kolorów. Tutaj numerem jeden są bezsprzecznie kolory ziemi oraz złoto i granat. Bardziej neutralne odcienie mogą tworzyć bazę, a te odważniejsze możemy zastosować malując pojedyncze ściany lub też wykorzystać przy komponowaniu  dodatków.

Jeżeli mowa o meblach, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Prym w trendach wiodą bowiem meble odrestaurowane oraz te stworzone z przedmiotów codziennego użytku. Surowe i geometryczne kształty lub wręcz przeciwnie- miękkie siedziska obite welurem. Mile widziane są także blaty o wysokim połysku. Lampy i żyrandole powinny mieć wygląd prostych konstrukcji ze szkła czy metalu.

Meble i dodatki inspirowane starożytnym Rzymem i kulturą Afryki wprowadzą do naszego mieszkania niecodzienny klimat. Ważne jednak jest to, by dobrane były z umiarem i wyczuciem. Warto zainwestować także w meble wielofunkcyjne, tzw. modułowe. Nie tylko wpiszą się one w nieprzerwanie modny styl eko ale także pozwolą zaoszczędzić nam przestrzeń, czyniąc nasze wnętrze bardziej przestronnym.