fbpx

Piękno tkwi w prostocie

Jeszcze dekadę temu modny był przepych. Teraz w wielu domach gdzie rządzi styl eko, modne jest urządzanie wnętrz opartych na klasycznych meblach w  bazowych kolorach, które tworzą proste i intrygujące zestawy.

Urządzając wnętrze zgodnie z tym trendem, bazujemy na solidnych materiałach w neutralnych kolorach, które doskonale dopasują się do każdego stylu. Jeśli lubimy przestrzenie, w których panuje symetria i harmonia, wówczas dobrym wyborem będą elementy wystroju o prostych geometrycznych kształtach. Umiar w dobieraniu dekoracji wzmaga poczucie ładu i spokoju.  Zamiast wielu bibelotów, wybierzmy kilka konkretnych ozdób, wyraźnie akcentujących nasze wnętrze.

Mimo, że kierujemy się prostotą, pomysłów na umeblowanie naszych czterech kątów w minimalistycznym stylu jest bardzo dużo.

W sklepie internetowym Comfort4U na pewno znajdziecie Państwo  coś dla siebie. W swojej ofercie posiadamy wiele łóżek i kanap, które idealnie wpasują się w ten trend, zarówno w salonie jak i sypialni. Mamy kilka swoich typów, są to na przykład narożnik Ricardo czy też łóżko kontynentalne Arizona.

Jesteśmy przekonani, że przy uważnym zapoznaniu się z naszą ofertą znajdziecie państwo znacznie więcej produktów pasujących do tego stylu.