fbpx

Narożnik Lavar

Narożnik Lavar to najnowsza propozycja w ofercie, łącząca elegancję, funkcjonalność i wyrafinowany styl. Jego niezwykłym wyróżnikiem są subtelne drapowania tkaniny na przedniej części siedziska, dodające mu niepowtarzalnego charakteru.

 

3 998,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Tkanina
Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia.  

Grupa I LINK  

Grupa II LINK  

Grupa III LINK
Gr. II
Gr. I
Gr. III
Wybrano:
Strona narożnika
Wybrano:
3 998,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-0 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Narożnik Lavar to harmonijne połączenie elegancji, funkcjonalności i wyrafinowanego stylu. Jego wyjątkowym elementem są delikatne drapowania tkaniny na przedniej części siedziska, które nadają mu niepowtarzalnego uroku. Podkreśleniem elegancji są także wykończenia podłokietników i poduszek oparciowych wykonane z kedra.

Poduszki oparciowe o wielokomorowej strukturze, wypełnione mieszanką poliuretanową-silikonową, zapewniają wyjątkowy komfort użytkowania. Subtelne, 12-centymetrowe nóżki dodają lekkości całej konstrukcji, umożliwiając także zastosowanie robotów sprzątających.

Narożnik Lavar wyróżnia się również podwójnym układem sprężyn w siedzisku, gwarantującym doskonałe wsparcie i wygodę. Dodatkowo, dzięki funkcji spania, którą otwiera się za pomocą mechanizmu typu „DL”, mebel staje się praktycznym rozwiązaniem zarówno do wypoczynku, jak i snu na co dzień. Niebagatelnym atutem jest także pojemnik na pościel, zapewniający wygodne przechowywanie niezbędnych akcesoriów.

 

 

 

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.
Poduchy oparciowe z wkładem poliuretanowo-silikonowym

Poduchy oparciowe z wkładem poliuretanowo-silikonowym

Poduszki zawierają wkład poliuretanowo-silikonowy, dzięki któremu stają się sprężyste oraz odporne na odkształcenia.

Poduszka wielokomorowa

Poduszka wielokomorowa

Poduszka ze specjalnie utworzonymi komorami z wkładem zapobiega odkształcaniu się poduszek. Taki układ zwiększa sprężystość.

Automat typu „DL”

Automat typu „DL”

Mebel wyposażony w automat, którego użycie pozwala w prosty sposób rozłożyć funkcję spania. Jego mechanizm nie wymaga użycia siły oraz zapobiega porysowaniu podłogi.

Mebel z funkcją spania

Mebel z funkcją spania

Mebel wielofunkcyjny, wyposażony w funkcję spania.

Sprężyny faliste

Sprężyny faliste

Zastosowanie sprężyn falistych typu B sprawia, że siedzisko jest wygodne w użytkowaniu poprzez jego sprężystość.