fbpx

Amaro – wersja narożnika zamkniętego

Nowoczesny wygląd połączony z komfortem użytkowania na najwyższym poziomie. Amaro to mebel składający się z modułów, dzięki którym możemy stworzyć wiele wariantów ustawień. Tutaj prezentujemy ten model jako funkcjonalny narożnik w wersji otwartej.

 

UWAGA! Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia – LINK

Dostępne są też tkaniny z wyższej kategorii cenowej. Wskaż tkaninę, model i rozmiar i napisz do nas na maila z prośbą o wycenę – LINK

 

 

5 496,00 

Tkanina
Wybrano:
Drewniane akcesoria
Wybrano:
Strona narożnika
Wybrano:
5 496,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-0 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Amaro to wielofunkcyjny mebel modułowy o nowoczesnym wyglądzie. Charakterystyczne dla tego modelu poziome przeszycia na oparciu oraz wysokie, metalowe nóżki znakomicie wpisują się w najnowsze trendy wnętrzarskie. 

Moduły tworzące zestaw Amaro pozwalają na stworzenie układu, który zarówno wielkością, kształtem, jak i funkcjonalnością wpasuje się we wnętrze. Tutaj prezentujemy ten model jako narożnik w wersji otwartej, w którym zastosowano moduł S2F, czyli sofę z funkcją spania rozkładaną w bardzo prosty i szybki sposób za pomocą automatu typu „delfin”. Dodatkowym atutem są duże pojemniki na pościel w otomanie.

Charakterystycznym dodatkiem jest również drewniana nakładka na otomanę (moduł A2), który może służyć jako dodatkowe miejsce na odłożenie np. filiżanki z kawą czy laptopa.

Odpowiednie proporcje mebla, profilowane oparcie oraz regulowane zagłówki zapewniają bardzo wysoki komfort użytkowania. Zastosowane w siedzisku sprężyny faliste oraz pianka Komfort sprawiają, że jest ono sprężyste, a jednocześnie nie nazbyt miękkie.

 

Prezentowany zestaw zawiera moduły (od lewej, stojąc na wprost mebla):  S2FL + E + OTMR

Wymiar całkowity: 257 x 260 cm

Wybarwienie nóżek: czarne, metalowe

 

 

Ważne :

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

Termin realizacji: 4-6 tygodni

Mebel z pojemnikiem na pościel

Mebel z pojemnikiem na pościel

Mebel został wyposażony w duży pojemnik na pościel, w którym bez problemu zmieścimy komplet pościeli.

Automat typu „delfin”

Automat typu „delfin”

Zastosowanie automatu typu „delfin” pozwala za pomocą dwóch ruchów rozłożyć funkcję spania. Spod siedziska wysuwana jest skrzynia, z której rozkładana jest funkcja spania.

Pianka Komfort

Pianka Komfort

Pianka poliuretanowa o zwiększonej gęstości zapewnia dobrą przewiewność i optymalną podporę, zbliżoną do pianki wysokoelastycznej.

Regulowany zagłówek

Regulowany zagłówek

Regulowany zagłówek pozwala na dopasowanie oparcia do pozycji użytkownika.

Mebel z funkcją spania

Mebel z funkcją spania

Mebel wielofunkcyjny, wyposażony w funkcję spania.

Sprężyny faliste

Sprężyny faliste

Zastosowanie sprężyn falistych typu B sprawia, że siedzisko jest wygodne w użytkowaniu poprzez jego sprężystość.