fbpx

Stelaż prosty

Solidny stelaż o regulowanej twardości i wysokości na 6 cm. Stelaż Prosty może być stosowany z dowolnym typem materaca. Polecany m.in. osobom z nadwagą.

306,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
306,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-60 zł Zobacz opcje wysyłki

Kategoria:

Udostępnij:

Stelaż Prosty to solidne i wytrzymałe rozwiązanie, nadające się dla każdego typu materaca. Posiada on możliwość regulacji twardości w środkowej części, co pozwala uzyskać  układ trzech stref komfortu  Ta cecha wspomaga materac w jego skutecznym dopasowaniu się do kształtu ciała użytkownika i pomaga zapewnić właściwe podparcie kręgosłupa na wszystkich odcinkach.

 

Konstrukcja jest wykonana z wytrzymałych listew sprężynujących z drewna bukowego, zamocowanych w gumowych uchwytach. Stelaż uzupełnia komfort snu i znacznie wydłuża żywotność materaca. Jego wysokość wynosi 6 cm

 

Stelaż Prosty jest bardzo uniwersalny w zastosowaniu i może być polecany niemal wszystkim grupom klientów, ze szczególną rekomendacją dla osób z nadwagą.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej.