fbpx

Stelaż elektryczny

Stelaż gwarantujący najwyższy komfort. Sterowany za pomocą pilota – umożliwia regulowanie wysokości zarówno od strony głowy, jak i nóg. Stelaż elektryczny można stosować z materacami lateksowymi oraz piankowymi.  Polecany jest z jednej strony osobom stawiającym swoim posłaniom bardzo wysokie wymagania, z drugiej zaś – klientom oczekującym szczególnego traktowania (jak osoby starsze, przewlekle chore itd.).

1 643,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
1 643,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-60 zł Zobacz opcje wysyłki

Kategoria:

Udostępnij:

Stelaż elektryczny to wytrzymałe rozwiązanie, zapewniające najwyższy komfort. Za pomocą pilota można regulować wysokość jego położenia zarówno od strony głowy, jak i nóg. Stelaż można podnieść m.in. do pozycji wygodnej do czytania lub oglądania telewizji, albo odpoczynku po długim spacerze. Dodatkowo, można regulować twardość w środkowej części, co pozwala uzyskać 3-polowy układ twardości. Ta cecha wspomaga materac w jego skutecznym dopasowaniu się do kształtu ciała użytkownika i pomaga zapewnić właściwe podparcie kręgosłupa na wszystkich odcinkach.

 

Konstrukcja wykonana z trwałego drewna bukowego, listwy sprężynujące umieszczone w elastycznych uchwytach gumowych. Stelaż uzupełnia komfort snu i znacznie wydłuża żywotność materaca. Zalecany dla materacy lateksowych oraz piankowych.

 

Wysokość stelaża wynosi 6 cm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej.