fbpx

Stelaż Easypack

Ekonomiczne i przyjazne rozwiązanie. Stelaż może zostać połączony z dowolnym rodzajem materaca i jest zalecany osobom o wadze do 90 kg.

190,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
190,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-60 zł Zobacz opcje wysyłki

Kategoria:

Udostępnij:

Kluczową rolę w stelażu Easypack odgrywają elastyczne listwy, klejone warstwowo i osadzone w plastikowych uchwytach. To dzięki nim materac zyskuje odpowiednie resorowanie, co znacząco przyczynia się do wydłużenia jego żywotność i tym samym – do obniżenia kosztu zakupu materaca w przeliczeniu na ilość lat jego użytkowania. Jednocześnie poprawiony zostaje w ten sposób poziom komfortu zakupionego materaca. Easypack ma wysokość 3,5 cm. Stelaż nadaje się dla każdego rodzaju materaca.

 

Stelaż Easypack dostarczany jest w kartonie i przeznaczony do samodzielnego złożenia. Dzięki prostej budowie jest bardzo łatwy i wygodny w montażu. Easypack przeznaczony jest dla osób o maksymalnej wadze 90 kg.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej.
Rozmiar stelaża