fbpx

Sofa Tulu

Sofa Tulu to komfortowy mebel o niewielkich gabarytach, który po rozłożeniu funkcji spania oferuje wygodę porównywalną do standardowego łóżka małżeńskiego. Jej charakterystyczną cechą są obłe kształty, harmonijnie wpisujące się w najnowsze trendy designu wnętrzowego.

1 850,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Tkanina
Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia.  

Grupa I LINK  

Grupa II LINK  

Grupa III LINK
Gr. II
Gr. I
Gr. III
Wybrano:
1 850,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-250 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Sofa Tulu to wszechstronny i funkcjonalny model doskonale dopasowujący się do niewielkich przestrzeni. Charakteryzuje się oryginalnymi podłokietnikami w formie poduszek oraz delikatnie zaokrąglonymi poduchami oparciowymi, nadającymi mu nowoczesny charakter. Wypełnienie siedziska, zawierające sprężyny bonellowe i trwałą piankę poliuretanową, zapewnia optymalną sprężystość i komfort. Elastyczne i odporne na odkształcenia oparciowe poduszki z wkładem poliuretanowo-silikonowym dodają dodatkowego komfortu. Funkcja spania, łatwa w użyciu dzięki automacie typu „DL”, zapewnia wygodę na co dzień, a cała powierzchnia spania (140×200 cm) charakteryzuje się zbliżoną sprężystością. Dodatkowy pojemnik na pościel czyni ten model nie tylko komfortowym, ale również niezwykle praktycznym rozwiązaniem.

Nóżki: 12 cm

Powierzchnia spania: 140 x 200 cm.

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Pianka Komfort

Pianka Komfort

Pianka poliuretanowa o zwiększonej gęstości zapewnia dobrą przewiewność i optymalną podporę, zbliżoną do pianki wysokoelastycznej.

Sprężyny typu bonell w siedzisku

Sprężyny typu bonell w siedzisku

Siedzisko kanapy wykonane ze sprężyn typu bonell, zapewnia wysoki komfort i trwałość. Bonell charakteryzuje się sprężystością powierzchniową.

Poduszka wielokomorowa

Poduszka wielokomorowa

Poduszka ze specjalnie utworzonymi komorami z wkładem zapobiega odkształcaniu się poduszek. Taki układ zwiększa sprężystość.

Automat typu „DL”

Automat typu „DL”

Mebel wyposażony w automat, którego użycie pozwala w prosty sposób rozłożyć funkcję spania. Jego mechanizm nie wymaga użycia siły oraz zapobiega porysowaniu podłogi.

Mebel z funkcją spania

Mebel z funkcją spania

Mebel wielofunkcyjny, wyposażony w funkcję spania.

Dodatkowe właściwości (meble tapicerowane)

Poduszka wielokomorowa, Wkład poduszek poliuretanowo-sylikonowy

Wypełnienie siedziska

Pianka poliuretanowa, Sprężyny typu Bonell

Funkcja spania

Tak

Dostępne wersje stelaża

Pojemnik na pościel pojedynczy