fbpx

Narożnik Vesta

Elegancki narożnik Vesta przykuwa wzrok swoim bogatym zdobieniem. To mebel, który będzie wizytówką każdego salonu.

5 497,00 

Tkanina
Wybrano:
Strona narożnika
Wybrano:
Wybarwienie nóżek
Wybrano:
5 497,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-0 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Narożnik Vesta przykuwa uwagę przede wszystkim głębokimi pikami na siedzisku. Przechodzące od nich przeszycia na oparcie i podłokietnik sprawiają, że całość prezentuje się spójnie, ale i bardzo elegancko. Dla podkreślenia tego efektu zastosowano metalowe, wysokie nóżki (12 cm), które występują w trzech kolorach – czarnym, srebrnym i złotym.

Oprócz walorów wizualnych, narożnik wyróżnia się wysokim komfortem. W siedzisku zastosowano połączenie sprężyn falistych i wytrzymałej pianki. Dopełnieniem wygody narożnika jest oparcie z ruchomymi zagłówkami. Dzięki temu użytkownik może dopasować ich położenie i kąt nachylenia do swojego wzrostu oraz pozycji, w jakiej się znajduje.

Narożnik został wyposażony w funkcję spania rozkładaną za pomocą mechanizmu typu „delfin” oraz pojemnik na pościel, który jest praktycznym rozwiązaniem do przechowywania np. dodatkowej pościeli na okazję przyjazdu gości.

Powierzchnia spania: 120 x 193 cm.

Główna aranżacja przedstawia narożnik prawy.

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: 4-8 tygodni

Funkcja wypoczynku

Funkcja wypoczynku

Mebel można rozłożyć, by zyskać powierzchnię do okazjonalnego snu.

Automat “Delfin” do rozkładania funkcji spania

Automat “Delfin” do rozkładania funkcji spania

Funkcja spania i wypoczynku jest otwierana za pomocą specjalnego automatu. Wystarczy odsunąć dolną szufladę, a następnie pociągnąć za uchwyt. Mechanizm sprawi, że część, która uzupełnia powierzchnię spania, automatycznie się podniesie. Proste i efektowne rozwiązanie.

Regulowany zagłówek

Regulowany zagłówek

Model z ruchomymi zagłówkami, zapewniającymi specjalne podparcie głowie oraz ulgę dla kręgów szyjnych i mięśni karku . Użytkownicy mogą dopasować ich ułożenie według własnych preferencji.

Pojemnik na pościel

Pojemnik na pościel

Model wyposażony w funkcjonalny pojemnik do przechowywania pościeli. Dzięki odpowiednim mechanizmom, otwieranie pojemnika nie sprawia trudności.

Funkcja spania

Funkcja spania

Produkt może zostać rozłożony, by zmienić się z miejsca do codziennego relaksu na miejsce do spania.

Sprężyny faliste

Sprężyny faliste

Produkt zawiera znane i cenione sprężyny faliste, charakteryzujące się  wężykowatym kształtem. Dzięki połączeniu ich z wysokogatunkowymi piankami możliwe jest uzyskanie trwałości i komfortu.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Zaawansowana technologia. Wysokoelastyczna pianka poliuretanowa (lub też tzw. zimna pianka) charakteryzuje się świetnymi parametrami elastyczności, dopasowania się do anatomicznych kształtów  ciała i podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. W porównaniu ze standardową pianką ma dłuższą żywotność, lepszą przewiewność i właściwości antyalergiczne.