fbpx

Narożnik Daytona

Wygodny i funkcjonalny narożnik o zaokrąglonych kształtach. Model Daytona zapewnia wysoki komfort użytkowania , znakomite wyprofilowanie oraz dużą funkcjonalność dzięki funkcji spania.

5 595,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Tkanina
Wybrano:
Wybór strony narożnika
Wybrano:
Nóżki
Wybrano:
5 595,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-300 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Komfortowy i funkcjonalny narożnik Daytona, zapewnia wysoki komfort użytkowania. Wkład siedziska tworzy połączenie sprężyn falistych z wytrzymała i sprężystą pianką. Znakomite podparcie dla pleców zapewnia oparcie wypełnione pianką wysokoelastyczną. Jego zaokrąglony kształt zapewnia odpowiednie podparcie pleców, co pozytywnie wpływa na wygodę. Dopełnieniem są regulowane zagłówki, które pozwalają na dopasowanie ich ułożenia do wysokości użytkownika i jego pozycji, podpierając w odpowiedni sposób głowę i szyję.

Narożnik Daytona posiada funkcję spania otwieraną za pomocą mechanizmu typu „puma”. Umożliwia ona jednym ruchem rozłożenie dodatkowej powierzchni spania o wymiarach 136 x 190 cm. Atutem zastosowania tego mechanizmu jest również to, że nie rysuje podłogi, dlatego polecany jest w szczególności do pomieszczeń z drewnianą podłogą. Mebel posiada dodatkowo duży pojemnik na pościel.

Model ten wyróżnia się swoimi zakrąglonymi kształtami oraz przeszyciami zarówno na siedzisku, jak i oparciu i podłokietniku. Wybierając ten narożnik do salonu mamy możliwość nie tylko zmiany tkaniny, ale równeiż wybarwienia nóżek spośród 5 dostępnych wariantów.

 

Powierzchnia spania: 136 x 190 cm.

Główna aranżacja przedstawia narożnik prawy.

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: 4-8 tygodni

Wkład poduchy oparciowej wykonany z pianki

Wkład poduchy oparciowej wykonany z pianki

Ten rodzaj wypełnienia zapewnia oparciu stały poziom sprężystości. Wewnątrz poduchy znajduje się specjalnie profilowana pianka, dzięki czemu nie jest wymagane ich „uklepywanie” co jakiś czas, by zachować odpowiedni kształt i elastyczność.

Regulowany zagłówek

Regulowany zagłówek

Model z ruchomymi zagłówkami, zapewniającymi specjalne podparcie głowie oraz ulgę dla kręgów szyjnych i mięśni karku . Użytkownicy mogą dopasować ich ułożenie według własnych preferencji.

Automat “Puma”

Automat “Puma”

Jedno z najłatwiejszych rozwiązań. Za pomocą jednego ruchu można utworzyć powierzchnię do spania lub odpoczynku.

Pojemnik na pościel

Pojemnik na pościel

Model wyposażony w funkcjonalny pojemnik do przechowywania pościeli. Dzięki odpowiednim mechanizmom, otwieranie pojemnika nie sprawia trudności.

Funkcja spania

Funkcja spania

Produkt może zostać rozłożony, by zmienić się z miejsca do codziennego relaksu na miejsce do spania.

Sprężyny faliste

Sprężyny faliste

Produkt zawiera znane i cenione sprężyny faliste, charakteryzujące się  wężykowatym kształtem. Dzięki połączeniu ich z wysokogatunkowymi piankami możliwe jest uzyskanie trwałości i komfortu.

Pianka Komfort

Pianka Komfort

Pianka charakteryzująca się dużym komfortem, sprężystością i stosunkowo wysoką twardością. Jednocześnie charakteryzuje ją trwałość i odporność.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Zaawansowana technologia. Wysokoelastyczna pianka poliuretanowa (lub też tzw. zimna pianka) charakteryzuje się świetnymi parametrami elastyczności, dopasowania się do anatomicznych kształtów  ciała i podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. W porównaniu ze standardową pianką ma dłuższą żywotność, lepszą przewiewność i właściwości antyalergiczne.

Dodatkowe właściwości (meble tapicerowane)

Regulowane zagłówki, Wkład poduch oparciowych wykonany z pianki

Funkcja spania

Tak

Wypełnienie siedziska

Pianka poliuretanowa, Pianka wysokoelastyczna, Sprężyny faliste

Dostępne wersje stelaża

Pojemnik na pościel pojedynczy