fbpx

Narożnik Bremen

Nowoczesny, wysmakowany i reprezentacyjny narożnik Bremen. Kapitalnie koresponduje z przestrzenią dużych i jasnych salonów. Bardzo wygodny, obszerny, zachęcający do swobodnego wypoczynku – samemu lub w gronie przyjaciół.

9 245,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Tkanina
Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia.  

Grupa I LINK  

Grupa II LINK  

Grupa III LINK
Gr. I
Gr. II
Gr. III
Wybrano:
Wybór strony narożnika
Wybrano:
9 245,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-300 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Bremen to obszerny mebel, który zachęca do wygodnego rozgoszczenia się na nim. Jego oparcie tworzą grube poduszki wypełnione wkładem poliuretanowo-silikonowym, dzięki czemu są one sprężyste i nie odkształcają się nawet z biegiem czasu. W  dolnej części siedziska zastosowano połączenie wysokiej jakości sprężyn falistych, oraz pianki komfort. Poduszka siedziska jest wypełniona mieszanką poliuretanowo-silikonowym, co daje niesamowite wrażenie miękkości całego mebla. Ułożona jest ona na podstawie ze sprężynami falistami. Dodatkowo funkcjonalny, szeroki podłokietnik, na który możemy odłożyć laptopa czy książkę. Takie połączenie jest gwarancją wypoczynku na najwyższym poziomie.

 

Narożnik Bremen to nie tylko najwyższy komfort, ale również nowoczesny design. Poduchy siedziska współgrają z poduchami oparciowymi, dając efekt zwartej formy mebla. W tym modelu nóżki są schowane pod podstawą, co dodaje bryle lekkości. 

 

Dzięki swoim wymiarom świetnie prezentuje się jako reprezentacyjne centrum salonu. narożnik dodatkowo posiada dwa jaśki, w tym samym kolorze tkaniny.

 

 

Wymiary mebla: 342×169 cm.

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: do 6 tygodni

Sprężyny faliste

Sprężyny faliste

Zastosowanie sprężyn falistych typu B sprawia, że siedzisko jest wygodne w użytkowaniu poprzez jego sprężystość.

Możesz lubić także…