fbpx

Narożnik Blueberry

Inspiracją do stworzenia narożnika Blueberry była natura i jej delikatne, płynne kształty. Ten model przenosi nas w świat spokoju, gdzie miękkość i harmonia łączy się z komfortem. Jednym z kluczowych elementów w tym modelu jest zastosowanie materiałów, które zapewniają najwyższy komfort.

6 422,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Sugerowane tkaniny
Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia.  

Grupa I LINK  

Grupa II LINK  

Grupa III LINK
Gr. II
Gr. I
Gr. III
Wybrano:
Strona narożnika
Wybrano:
6 422,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-0 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Kluczowym elementem tego modelu jest zastosowanie materiałów gwarantujących najwyższy poziom komfortu. Wysoka jakość komponentów, takich jak sprężyny faliste połączone z pianką o wysokiej gęstości, zapewnia nie tylko wyjątkową wygodę użytkowania, ale także trwałość mebla na lata.

Oparcie w narożniku Blueberry stanowi integralną część mebla, harmonijnie współgrającą z jego designem. Wykonane z wysokiej jakości pianki, zapewnia optymalne wsparcie dla pleców i komfort użytkowania.

Narożnik Blueberry to idealne rozwiązanie zarówno dla osób, które cenią sobie chwile odpoczynku w samotności, jak i dla tych, którzy preferują spędzanie czasu w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Jego wyjątkowy design oraz komfortowe siedzisko stanowią doskonałe zaproszenie do relaksu i wspólnego spędzania czasu. Odkryj harmonię i wygodę wraz z narożnikiem Blueberry.

Narożnik Blueberry prezentuje się znakomicie, szczególnie gdy jest wykonany z tkanin typu boucle. Delikatna, miękka struktura tkaniny boucle doskonale podkreśla naturalność i harmonijność tego modelu, dodając mu subtelnego uroku i elegancji.

Narożnik Blueberry nie posiada funkcji spania.

 

 

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.
Poduchy oparciowe przymocowane na stałe

Poduchy oparciowe przymocowane na stałe

Poduchy oparciowe, które zostały na stałe przymocowane do mebla – nie ma potrzeby ich przekładania chcąc rozłożyć funkcje spania. Poduszki są sprężyste dzięki czemu zapewniają wygodę podczas siedzenia.

Pianka poliuretanowa w meblu tapicerowanym

Pianka poliuretanowa w meblu tapicerowanym

Zastosowanie wysokiej jakości pianki poliuretanowej zapewnia komfort i wytrzymałość. Jest to uniwersalny wkład używany przy produkcji mebli tapicerowanych.

Pianka wysokoelastyczna w meblu tapicerowanym

Pianka wysokoelastyczna w meblu tapicerowanym

Mebel zawiera piankę wysokoelastyczną, zapewniającą wysoki poziom komfortu i odporność na odkształcenia.

Wkład poduchy oparciowej wykonany z formatki pianki

Wkład poduchy oparciowej wykonany z formatki pianki

Wkład poduch oparciowych wykonany z pianki sprawia, że poduchy cechuje wysoka sprężystość.

Sprężyny faliste

Sprężyny faliste

Zastosowanie sprężyn falistych typu B sprawia, że siedzisko jest wygodne w użytkowaniu poprzez jego sprężystość.