fbpx

Narożnik Blossome

Narożnik Blossome to esencja nowoczesnego designu połączona z niezwykłą elegancją. Jego wyjątkowy wygląd wyróżnia się na tle innych mebli, tworząc unikalny punkt centralny każdego pomieszczenia. Nowość w naszej ofercie, narożnik Blossome, jest kwintesencją nowoczesności i stylu.

 

6 202,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Tkaniny
Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia.  

Grupa I LINK  

Grupa II LINK  

Grupa III LINK
Gr. II
Gr. I
Gr. III
Wybrano:
Strona narożnika
Wybrano:
6 202,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-0 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Narożnik Blossome to wyjątkowy przykład elegancji i komfortu w jednym. Jego charakterystyczne siedzisko z zaakcentowaną podstawą oraz poduchami przymocowanymi na stałe nie tylko zapewniają solidność, ale także dodają stylu każdemu pomieszczeniu.

Oparcie tego narożnika tworzą poduchy oparciowe, które są wypełnione wysokiej jakości wkładem poliuretanowo-silikonowym, gwarantując wyjątkową wygodę podczas siedzenia. W siedzisku zastosowano również połączenie sprężyn falistych i wysokiej jakości pianki poliuretanowej, co zapewnia optymalne wsparcie dla ciała oraz długotrwałą wygodę.

Dodatkowo, narożnik wyposażony jest w dodatkowe poduszki nadstawki, które dopełniają komfort użytkowania, zapewniając idealne wsparcie dla pleców i ramion.

Narożnik Blossome został starannie zaprojektowany z myślą o estetyce oraz funkcjonalności. Jego elegancki wygląd sprawia, że doskonale wpisuje się w różnorodne aranżacje wnętrz, dodając im wyjątkowego charakteru. Wysoka jakość materiałów użytych do produkcji gwarantuje trwałość i długotrwałą satysfakcję z użytkowania tego niezwykłego mebla.

Warto zaznaczyć, że narożnik Blossome nie posiada funkcji spania, co czyni go idealnym wyborem dla tych, którzy cenią sobie elegancję i wygodę w codziennym użytkowaniu, nie rezygnując przy tym z estetyki i stylu.

 

 

 

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.
Poduchy oparciowe przymocowane na stałe

Poduchy oparciowe przymocowane na stałe

Poduchy oparciowe, które zostały na stałe przymocowane do mebla – nie ma potrzeby ich przekładania chcąc rozłożyć funkcje spania. Poduszki są sprężyste dzięki czemu zapewniają wygodę podczas siedzenia.

Pianka poliuretanowa w meblu tapicerowanym

Pianka poliuretanowa w meblu tapicerowanym

Zastosowanie wysokiej jakości pianki poliuretanowej zapewnia komfort i wytrzymałość. Jest to uniwersalny wkład używany przy produkcji mebli tapicerowanych.

Poduchy oparciowe z wkładem poliuretanowo-silikonowym

Poduchy oparciowe z wkładem poliuretanowo-silikonowym

Poduszki zawierają wkład poliuretanowo-silikonowy, dzięki któremu stają się sprężyste oraz odporne na odkształcenia.

Sprężyny faliste

Sprężyny faliste

Zastosowanie sprężyn falistych typu B sprawia, że siedzisko jest wygodne w użytkowaniu poprzez jego sprężystość.