fbpx

Łóżko z materacem -10%

W tym: pojemnik na pościel ze stelażem

Łóżka tapicerowane Grenada i Nature to nowości w naszej ofercie, które od razu zyskały ogromną popularność wśród klientów ze względy na swój niepowtarzalny urok. Ogromną zaletą jest możliwość wyboru dowolnej tkaniny , w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej i o dowolnych właściwościach (polecamy zwłaszcza tkaniny łatwe w czyszczeniu).

Oba modele posiadają w tej ofercie pojemniki na pościel z profesjonalnymi stelażami. Otwierają się one bardzo lekko i bezpiecznie dzięki odpowiednio dobranym siłownikom gazowym. Rama stelaża jest metalowa, zaś podłoże pod materac składa się z dwóch rzędów klejonych warstwowo, elastycznych listew. Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmiku o tym produkcie.

Dodatkowo w ramach tej promocji zapewniamy możliwość wyboru jednego z sześciu najpopularniejszych materacy z naszej oferty. Każdy może znaleźć coś idealnego dla siebie.

Dlaczego warto kupować w zestawie?

Kupowanie łóżka z pojemnikiem, stelażem i materacem w zestawie od jednego producenta ma swoje duże zalety. Przede wszystkim klient ma pewność, że wszystkie te elementy będą ze sobą idealnie współpracowały. Dla przykładu: określenie przez producenta twardości materaca powiązane jest ściśle z tym, na jakim stelażu zostanie on położony. Przy zakupie stelaża i materaca od różnych wytwórców może okazać się, że stopień twardości posłania nie spełnia naszych wymogów.

Zdarza się też tak, że różne firmy posiadają w swojej ofercie materace, stelaże lub łóżka o nieznacznie różniących się wymiarach. To może decydować o tym, że Twój stelaż, albo materac nie będzie pasował łóżka kupionego od innego producenta.

 

Skorzystaj z okazji!

Promocja na zestawy łóżek z materacami i pojemnikami na pościel z rabatem 10% trwa tylko do połowy listopada!

Sklep Comforteo

Grenada

Łóżko o interesującej bryle, z ozdobnymi poduszkami zawieszonymi na szerokim zagłówku. Metalowe i wysokie na ponad 11 cm nóżki umożliwiają zastosowanie pod nim większości modeli robotów sprzątających

Dowiedz się więcej i KUP TUTAJ

Sklep Comforteo

Nature

Subtelnie i minimalistycznie prezentujące się łóżko inspirowane naturą. Najlepiej sprawdzi się w tkaninach o kolorach szarych i ziemistych. Bardzo wysokie (16 cm), drewniane nóżki pozwalają na pracę każdego modelu robota sprzątającego.

Dowiedz się więcej i KUP TUTAJ

Firma Comforteo jest producentem różnych łóżek tapicerowanych, zarówno kontynentalnych, jak i ramowych, a także materacy do spania.
Promocja trwa do 16 listopada 2022r.

Regulamin