fbpx

Łóżko tapicerowane Grenada z pojemnikiem i materacem

Łóżko Grenada łączy w sobie wygodę i funkcjonalność. Wyróżniają go dodatkowe poduszki na zagłowiu oraz zaokrąglona płoza przednia. 

 

UWAGA! Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia – LINK

Dostępne są też tkaniny z wyższej kategorii cenowej. Wskaż tkaninę, model i rozmiar i napisz do nas na maila z prośbą o wycenę – LINK

2 241,00 

Rozmiar łóżka
Tkanina
Wybrano:
Pojemnik na pościel
Pojemnik otwierany od frontu
Wybrano:
Materac
Wybierz materac w takim samym rozmiarze jak łóżko
140x200
160x200
180x200
Wybrano:
2 490,00  2 241,00 
Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-0 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Charakterystyczne dla tego modelu są dwie poduszki na zagłowiu oraz wysokie nóżki, które pomagają w utrzymaniu czystości pod łóżkiem. Zaokrąglenie krawędzi frontowej płozy dodaje spójności całej bryle.

Zastosowane w tym modelu wysokie chromowane nóżki mają wysokość aż 11,5 cm. Wizualnie dodaje to lekkości całej bryle, ale jest to również bardzo praktyczne rozwiązanie, które umożliwia swobodne odkurzenie powierzchni pod meblem, również za pomocą robota sprzątającego.

Łóżko tapicerowane Grenada może zostać doposażone w duży, niedzielony pojemnik na pościel, dzięki czemu zyskujemy więcej miejsca do przechowywania. Pojemnik został wyposażony w podnośniki gazowe, dzięki czemu z jego otwarciem nie będą miały problemu osoby starsze czy kobiety w ciąży. Na solidnej metalowej ramie rozmieszczono gęsto usytuowane listwy sprężynujące, które stanowią znakomitą amortyzację dla materaca.

 

Poduszki zagłówkowe można w łatwy sposób odpiąć, dzięki czemu uzyskamy gładki i prosty zagłówek.

Model Nature występuje wyłącznie w rozmiarach 140 x 200, 160 x 200 i 180 x 200 cm.

 

 

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

Termin realizacji: 4-6 tygodni

Możliwość dobrania tkaniny odpornej na sierść i zabrudzenia

Struktura tej tkaniny pozwala na bardzo łatwe usuwanie sierści i zapobiega wbijaniu się jej we wnętrze tkaniny, a przy tym wykazuje odporność na zadrapania.

Pojemnik na pościel w zestawie

Pojemnik na pościel w zestawie

To łóżko posiada już pojemnik na pościel i stelaż. Cena tego modelu zawiera w sobie pojemniki na pościel wraz ze stelażami.