fbpx

Łóżko tapicerowane Winter

Łóżko tapicerowane Winter wyróżnia się swoim nowoczesnym wyglądem. Metalowa noga od frontu oraz ozdobna, czarna kedra na zagłówku podkreślają modernistyczny wygląd tego modelu.

UWAGA! Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia – LINK

Dostępne są też tkaniny z wyższej kategorii cenowej. Wskaż tkaninę, model i rozmiar i napisz do nas na maila z prośbą o wycenę – LINK

2 468,00 

Rozmiar
Tkanina
Wybrano:
Stelaż czy pojemnik na pościel
Brak stelaża /pojemnika
Stelaż Easypack
Pojemnik otwierany od frontu
Wybrano:
2 468,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-0 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Łóżko tapicerowane Winter znakomicie wpasuje się we wnętrza urządzone w stylu nowoczesnym, minimalistycznym ale także w sypialniach w stylu loft.    

Model Winter to odpowiedź dla osób poszukujących niebanalnego wzornictwa do swojego wnętrza. Charakterystycznym elementem jest metalowa, czarna noga od frontu o wysokości aż 16 cm. Jej kształt znakomicie współgra z czarną ozdobną kedrą na krawędziach zagłowia.

Wysoko usytuowana skrzynia łóżka sprawia, że całość prezentuje się bardzo zgrabnie i lekko. Jest to również bardzo praktyczne rozwiązanie. Umożliwia to swobodne posprzątanie powierzchni pod łóżkiem nawet przy pomocy robota sprzątającego. Takie rozwiązanie polecane jest równeiż do sypialni, gdzie zastosowano ogrzewanie podłogowe.

Kolejnym praktycznym rozwiązaniem w łóżku tapicerowanym Winter jest możliwość zastosowania dużego, niedzielonego pojemnika na pościel. Zastosowane podnośniki gazowe umożliwiają jego łatwe i szybkie otworzenie. Na solidnej metalowej ramie rozmieszczono gęsto usytuowane listwy sprężynujące, które stanowią znakomitą amortyzację dla materaca.

W łóżku tapicerowanym Winter lamówka na zagłówku oraz metalowa noga zawsze występuje w kolorze czarnym – te elementy nie podlegają personalizacji.  

Model Winter występuje wyłącznie w rozmiarach 140 x 200, 160 x 200 i 180 x 200 cm.

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: 4-6 tygodni