fbpx

Łóżko tapicerowane Sara

Regularne przeszycia w wezgłowiu wprowadzają do sypialni spokój i harmonię. Sara to klasyczne łóżko z wyrazistym charakterem.

 

UWAGA! Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia – LINK

Dostępne są też tkaniny z wyższej kategorii cenowej. Wskaż tkaninę, model i rozmiar i napisz do nas na maila z prośbą o wycenę – LINK

Na zdjęciu zaprezentowano wygląd z nóżkami A10 – 10 cm, jednak cena podstawowa dotyczy wersji z niskimi nóżkami – 4cm (C4, F4, G4 ).

 

1 582,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
Tkanina
Wybrano:
Wysokość zagłówka
Wybrano:
Wersja płóz
Stelaż czy pojemnik na pościel
Stelaż Easypack
Pojemnik otwierany od frontu
Brak stelaża /pojemnika
Wybrano:
Nóżki
Biały
Buk
Dąb olejowany
Orzech
Wenge
chrom
Wybrano:
Dodatki
1 582,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-250 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Nowoczesne, niebanalne wzornictwo. Oryginalny charakter nadaje temu modelowi geometryczny układ przeszyć zagłówka. Sara bardzo dobrze prezentuje się zarówno w jasnych, jak i ciemnych tkaninach.

 

Do wyboru są trzy opcje wysokości wezgłowia, a także zaokrąglenie krawędzi frontowej z góry lub po bokach. Istnieje też możliwość dodania pojemnika na pościel (otwieranego od frontu, z wygodnymi podnośnikami gazowymi i stelażem) lub samego stelaża.

 

Dostępnych jest siedem rodzajów nóżek, w tym chromowany oraz sześć modeli drewnianych (każdy w pięciu różnych wariantach kolorystycznych). Do łóżka można też dobrać wysokość nóżek (4 lub 10 cm).

 

*Dla nóżek A10, B10, D10, E10 wysokości zwiększają się o 6 cm.

UWAGA!  W powyższej ofercie mogą Państwo dobrać do łóżka pojemnik na pościel lub stelaż Easypack. Inne rodzaje stelaży można znaleźć tutaj.

 

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: 4-6 tygodni

Pojemnik otwierany od frontu

Pojemnik otwierany od frontu

Możliwość zamówienia łóżka z pojemnikiem na pościel otwieranym od przodu, tj. od strony nóg. Nie dotyczy jeśli wybrano sam stelaż.

Dostępne wysokości nóżek

10 cm, 4 cm

Dostępne wersje stelaża

Simpack, prosty, regulowany lub elektryczny, Pojemnik na pościel otwierany od frontu

Wysokość zagłówka

86, 106, 120

Rodzaj zagłówka w łóżku

Przeszywany z wciągami

Rozmiar łóżka

100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 80×200, 90×200