fbpx

Łóżko tapicerowane Prato

Model Prato to łóżko o charakterystycznej podstawie zabudowanej do samej podłogi. Uwagę zwraca również zagłówek z głębokimi, asymetrycznymi przeszyciami.

 

UWAGA! Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia – LINK

Dostępne są też tkaniny z wyższej kategorii cenowej. Wskaż tkaninę, model i rozmiar i napisz do nas na maila z prośbą o wycenę – LINK

2 178,00 

Rozmiar
Tkanina
Wybrano:
Stelaż czy pojemnik na pościel?
Bez stelaża/ pojemnika
Stelaż Easypack
Pojemnik otwierany od frontu
Wybrano:
2 178,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-0 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Łóżko Prato wyróżnia się na tle innych modeli swoją nietypową podstawą. Pod tapicerowaną ramą zastosowano dodatkową, tapicerowaną tą sama tkaniną zabudowę. Zamiast nóżek użyto tzw. ślizgów, dzięki którym podstawa jest równo z podłogą. Takie rozwiązanie jest nie tylko ciekawym zabiegiem estetycznym, ale również praktycznym: ułatwia to utrzymanie czystości w sypialni, ponieważ kurz nie gromadzi się pod meblem.

W tym modelu można zastosować stelaż pod materac, bądź praktyczny pojemnik na pościel z listwami sprężynującymi.

Zagłowie łóżka zostało ozdobione głębokimi, asymetrycznymi przeszyciami, które nadają nowoczesnego charakteru.

 

Wysokość zagłówka w tym modelu to 114 cm – nie ma możliwości zmian.

 

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: 28 dni