fbpx

Łóżko tapicerowane Nashville

Nowoczesna bryła łóżka sprawia, że Nashville świetnie sprawdzi się w sypialniach urządzonych w myśl minimalistycznego i nowoczesnego stylu aranżacyjnego.

Wysokość zagłówka w tym modelu to 113 cm – nie ma możliwości zmian.

 

Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia – LINK

Dostępne są też tkaniny z wyższej kategorii cenowej. Wskaż tkaninę, model i rozmiar i napisz do nas na maila z prośbą o wycenę – LINK

2 431,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
Tkanina
Wybrano:
Stelaż?
Bez stelaża
Stelaż Easypack
Wybrano:
2 431,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-250 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Smukła, zgrabna sylwetka, wyjątkowo wysokie nóżki (15 cm), zagłówek z charakterystycznym wzorem jodełki. Ten model wyróżnia nadzwyczaj lekka forma. Dzięki temu Nashville z powodzeniem może zostać wprowadzone do nowoczesnych i minimalistycznych sypialni.

 

Wysokość nóżek- 15 cm

 

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: 28 dni

Dostępne wysokości nóżek

17 cm

Wysokość zagłówka

106

Rodzaj zagłówka w łóżku

Przeszywany z wciągami

Rozmiar łóżka

180×200