fbpx

Łóżko tapicerowane Cortez

Łóżko tapicerowane Cortez to model o charakterystycznej podstawie oraz wyjątkowym zagłówku z pionowymi przeszyciami. Model występuje w dwóch wersjach – z zagłówkiem o szerokości łóżka lub z dostawkami.

 

UWAGA! Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia – LINK

Dostępne są też tkaniny z wyższej kategorii cenowej. Wskaż tkaninę, model i rozmiar i napisz do nas na maila z prośbą o wycenę – LINK

2 490,00 

Rozmiar
Tkanina
Wybrano:
Stelaż czy pojemnik na pościel?
Bez stelaża/ pojemnika
Stelaż Easypack
Pojemnik otwierany od frontu
Wybrano:
Wersja zagłówka
2 490,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-0 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Charakterystycznym elementem w modelu Cortez jest jego zagłówek. Ozdobiony został głębokimi, pionowymi przeszyciami, które wizualnie dodają sypialni wysokości. Zagłówek występuje w dwóch wersjach. Podstawową wersją jest wezgłowie o takiej samej szerokości jak podstawa łóżka, co oznacza, że jego krawędzie licują się z bokami. Istnieje możliwość jego poszerzenia o 60 cm z każdej strony za pomocą specjalnych dostawek o takim samym zdobieniu.

 

Łóżko tapicerowane Cortez wyróżnia się na tle innych modeli swoją nietypową podstawą. Pod tapicerowaną ramą zastosowano dodatkową, tapicerowaną tą samą tkaniną zabudowę. Zamiast nóżek użyto tzw. ślizgów, dzięki którym podstawa jest równo z podłogą. Takie rozwiązanie jest nie tylko ciekawym zabiegiem estetycznym, ale również praktycznym: ułatwia to utrzymanie czystości w sypialni, ponieważ kurz nie gromadzi się pod meblem.

W łóżku tapicerowanym Cortez można zastosować drewniany stelaż pod materac lub pojemnik na pościel z drewnianymi listwami na metalowej ramie, który zapewni nam dodatkowe miejsce do przechowywania.

 

Wysokość zagłówka w tym modelu to 120 cm – nie ma możliwości zmian.

 

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: 4-6 tygodni