Pierwszą warstwę stanowi pół-twardy box, gwarantujący stabilność, a drugą – materac właściwy, wyposażony w dwupoziomowy układ sprężyn bonellowych i kieszeniowych. Materac uzupełniono pianką wysokoelastyczną oraz antybakteryjną, dla zdrowego i wygodnego snu. Integralną część konstrukcji stanowi nakładka z pianki Super Soft. Całość otula pokrowiec Silver, wzbogacony jonami srebra o działaniu antybakteryjnym, dbając o higienę i zdrowie.
Wyjątkowy wygląd łóżka podkreśla ręcznie wykonywany, gęsto pikowany zagłówek z charakterystycznymi przeszyciami układającymi się w dół, które nadają mu elegancji i stylu. Detale te doskonale współgrają z angielskimi
pikami obecnymi na pokrowcu materaca, a dodatkowo całość nakładki akcentuje gruba lamówka, podkreślająca jej wyrafinowany design.
Łóżko Averon dostępne jest wyłącznie w tkaninach tapicerskich:
– Fresh 01, 11, 13, 17, 32, 33;
– Matt Velvet 38, 61, 68, 74, 93;
– Salvador 2, 7, 17.
Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.