fbpx

Kanapa Nelson

Nelson to kanapa o klasycznym wyglądzie. Dzięki swoim niewielkim wymiarom, będzie znakomitym rozwiązaniem nawet do małych i nieustawnych wnętrz. Ten funkcjonalny mebel posiada wygodną funkcją spania oraz duży pojemnik na pościel.

2 099,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Tkanina
Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia.  

Grupa I LINK  

Grupa II LINK  

Grupa III LINK
Gr. I
Gr. II
Gr. III
Wybrano:
Wybarwienie nóżek
Wybrano:
2 099,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-250 zł Zobacz opcje wysyłki

Kategorie: ,

Udostępnij:

Praktyczna sofa, w prostej formie, ale z intrygującymi poziomymi  przeszyciami na poduchach. Nelson wyróżnia się swoim klasycznym wyglądem, ale równeiż niewielkimi rozmiarami, dzięki którym jest znakomitym wyborem do małych nie ustawnych wnętrz.

 

Wypełnienie siedziska tworzą wysokiej jakości sprężyny bonellowe oraz nowoczesna pianka Komfort. Taka kombinacja zapewnia odpowiednią elastyczność, wytrzymałość i komfort na co dzień. Bardzo wygodne oparciowe poduchy wielokomorowe z wkładem poliuretanowo-silikonowym sprawiają, że oparcie jest elastyczne i odporne na odkształcenia.

 

Dużym atutem jest wygodna funkcja spania, która może stanowić miejsce do codziennego snu dla dwóch osób.  Rozkładana łatwo przy pomocy tzw. automatu. Powierzchnia spania (140×190 cm) na całości posiada zbliżoną sprężystość. Dodatkowo kanapa posiada bardzo praktyczny duży pojemnikiem na pościel.

 

Powierzchnia spania: 140 x 190 cm.

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej.  Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: do 4 – 8 tygodni

Sprężyny typu bonell w siedzisku

Sprężyny typu bonell w siedzisku

Siedzisko kanapy wykonane ze sprężyn typu bonell, zapewnia wysoki komfort i trwałość. Bonell charakteryzuje się sprężystością powierzchniową.

Poduszka wielokomorowa

Poduszka wielokomorowa

Poduszka ze specjalnie utworzonymi komorami z wkładem zapobiega odkształcaniu się poduszek. Taki układ zwiększa sprężystość.

Automat typu „DL”

Automat typu „DL”

Mebel wyposażony w automat, którego użycie pozwala w prosty sposób rozłożyć funkcję spania. Jego mechanizm nie wymaga użycia siły oraz zapobiega porysowaniu podłogi.

Mebel z funkcją spania

Mebel z funkcją spania

Mebel wielofunkcyjny, wyposażony w funkcję spania.

Dodatkowe właściwości (meble tapicerowane)

Poduszka wielokomorowa, Wkład poduszek poliuretanowo-sylikonowy

Wypełnienie siedziska

Pianka poliuretanowa, Sprężyny typu Bonell

Funkcja spania

Tak

Dostępne wersje stelaża

Pojemnik na pościel pojedynczy