fbpx

Dolce Vita

Mebel tapicerowany w wydaniu modułowym, umożliwiającym w dowolnej chwili stworzenie dowolnej formy mebla wypoczynkowego: narożnik, sofa, U-form, fotel itd. Każda z tych form może występować w jakiejkolwiek kombinacji (np. duży narożnik z kilkoma otomanami; z oparciami, albo bez oparć) i w jakichkolwiek gabarytach, będących powieleniem rozmiarów poszczególnych modułów.

Model Dolce Vita został wyróżniony prestiżową nagrodą Diamenty Meblarstwa oraz Złoty Medal MTP.

 

UWAGA! Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia – LINK

Dostępne są też tkaniny z wyższej kategorii cenowej. Wskaż tkaninę, model i rozmiar i napisz do nas na maila z prośbą o wycenę – LINK

11 006,00 

Tkanina
Wybrano:
11 006,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-0 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Każdy moduł zaprojektowany został na bazie prostych brył geometrycznych. W efekcie pozwala to na zachowanie minimalistycznego, nieprzytłaczającego charakteru, nawet jeśli przy pomocy wielu modułów stworzymy bardzo pokaźną całość. Do zalet należałoby zaliczyć też możliwość szybkiej zamiany np. wielkiego narożnika na szereg małych sof i foteli, ustawionych osobno przy stolikach kawowych – co w rezultacie sprawi wrażenie dużego kompletu mebli do siedzenia.

 

Wysokość i głębokość siedziska sprzyjają pozycji półleżącej, sprzyjającej odprężeniu, przez co model Dolce Vita znakomicie sprawdzi się przy luźnych spotkaniach towarzyskich, a także do pomieszczeń użyteczności publicznej jak kluby, albo poczekalnie.

Mebel modułowy Dolce Vita składa się z pięciu  modułów, które pozwalają na stworzenie dowolnej konfiguracji – fotela, sofy, narożnika w kształcie litery „L” czy „U”. Wśród dostępnych modułów znajduje się:

S1 – Moduł z oparciem, który jako samodzielny element może funkcjonować jako fotel lub w połączeniu z innymi stanowić część sofy.

OTO – Moduł z oparciem i długim siedziskiem, który jako samodzielny element jest wygodnym szezlongiem, w połączeniu z innymi może funkcjonować jako np. otomana narożnika.

E – Moduł narożny z oparciem umożliwiający stworzenie narożnika w wersji zamkniętej.

S1P – Moduł bez oparcia stosowany jako element łączący.

PUF – wolnostojący moduł, funkcjonujący jako puf.

 

 

Konfiguracje poszczególnych modułów można w bardzo prosty i szybki sposób przekształcić, zmieniając np. wielki narożnik na szereg małych sof i foteli, ustawionych osobno np. przy stolikach kawowych. Umożliwiają to specjalne zaczepy, tzw. krokodylki umieszczone pod spodem każdego modułu. W dowolnym momencie można je schować lub połączyć z każdym dostępnym modułem.

Model Dolce Vita zapewnia wysoki komfort użytkowania. Wypełnienie siedziska stanowi połączenie dwóch elementów sprężynujących: sprężyn falistych oraz pianki o zwiększonej gęstości (tzw. Komfort). W oparciu zastosowano piankę wysokoelastyczną. Ważne są również same proporcje mebla, które pozwalają wygodnie rozsiąść się na każdym z dostępnych modułów. Wyprofilowane oparcie odpowiednio podpiera odcinek lędźwiowy użytkownika, podczas odpoczynku w pozycji siedzącej bądź półleżącej.

Każdy moduł zaprojektowany został na bazie prostych brył geometrycznych. Możliwość zastosowania na każdym module innej kolorystyki tkaniny pozwala na stworzenie nowoczesnego mebla wpisującego się w panujące trendy wnętrzarskie. 

 

 

Prezentowany zestaw zawiera (od lewej, stojąc na wprost mebla): OTO + S1 + S1 + E + S1 + S1P + PUF

Model Dolce Vita dostępny jest we wszystkich tkaninach z kolekcji COMFORTEO oraz tkaninie dedykowanej: Ilario.

 

 

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: 4-6 tygodni