fbpx

Prawdziwe łóżka kontynentalne

Promocja: -7%

 

 

 

Czym właściwie jest prawdziwe łóżko kontynentalne?

Prawdziwe łóżko kontynentalne powinno być skonstruowane z kilku warstw. To właśnie taki układ „kanapkowy” zapewnia najwyższy komfort. Pierwszą warstwę, tworzącą podstawę są tzw. boksy, w których wnętrzu stosuje się sprężyny typu bonell. To one stanowią amortyzację dla drugiej warstwy, tzw. materaca właściwego ze sprężynami kieszeniowymi. To on ma za zadanie prawidłowo podpierać nasze ciało na każdym jego odcinku. Uzupełnieniem może być nakładka na materac, która jest pewnego rodzaju dopełnieniem całości.  

Tak więc istotę łóżka kontynentalnego stanowią jego ułożone w odpowiedniej kolejności warstwy. Jednak nie zawsze są one widoczne gołym okiem. W niektórych, tych szczególnie eleganckich modelach, wszystkie trzy poziomy są umiejscowione razem w jednym, dużym materacu. (patrz: Atlanta). Takie wykonanie jest nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale też jeszcze bardziej zwiększa komfort i walory prozdrowotne.

 

 

 

SKORZYSTAJ Z OKAZJI NA ZAKUP Z RABATEM 7%

Tylko do połowy listopada

W naszej promocji oferujemy 3 modele łóżek kontynentalnych, wykonanych zgodnie ze sztuką ich tworzenia.

Sklep Comforteo

Łóżko kontynentalne Imperia

To łóżko o typowym, widocznym na pierwszy rzut oka układem trójwarstwowym. Jednocześnie posiada ono swoje cechy szczególne. Po pierwsze: klient wybierając ten model ma aż cztery różne nakładki do wyboru:

  1. Soft-top – miękka i wysoka (aż 9 cm)

  2. Hard-top – nieco twardsza, przewiewna, a przy tym także wysoka (9 cm)

  3. Gelax – miękka, chłodząca, o właściwościach masujących (wysokość 6 cm)

  4. Elastic – elastyczna, przewiewna, wysoka na 6cm

Ponadto łóżko Imperia oprócz pięknie przeszywanego zagłówka posiada też przednóżek, posiadający identyczne zdobienia.

Dowiedz się więcej i KUP TUTAJ

Sklep Comforteo

Łóżko kontynentalne Atlanta

Dystyngowane, pięknie wykonane łóżko o nowoczesnym wyglądzie. Ozdoba najpiękniej urządzonych sypialni. Zastosowano tu unikatowe rozwiązanie umieszczając wszystkie trzy warstwy typowe dla łóżka kontynentalnego w jednym materacu. To nie tylko czyni wygląd Atlanty wyjątkowym, ale też plasuje ją w zdecydowanej czołówce wśród łóżek kontynentalnych pod względem wygody.

Dowiedz się więcej i KUP TUTAJ

Sklep Comforteo

Łóżko kontynentalne  Isabel

Łóżko kontynentalne o unikalnej, dwuwarstwowej konstrukcji. Dzięki zastosowaniu wyższej klasy materaca zastosowanie trzeciej warstwy w postaci nakładki nie jest niezbędna dla uzyskania szczególnego komfortu. Jednak osoby chcące podwyższyć sobie standard i wysokość powierzchni spania mogą taką nakładkę na materac dokupić sobie osobno.

Ponadto w łóżku kontynentalnym Isabel można zdjąć i wyprać pokrowiec materaca

Dowiedz się więcej i KUP TUTAJ

Firma Comforteo jest producentem różnych łóżek tapicerowanych, zarówno kontynentalnych, jak i ramowych.

Promocja trwa do 16 listopada 2022r.
Szczegółowy regulamin promocji.