Dbamy o naszych klientów, jeszcze długo po zakupie.

Materace z wydłużonym okresem gwarancji są teraz tańsze nawet o 358 zł.

Promocja obejmuje modele takie jak:

Sklep Comforteo

Materac Silvio

 

Doskonale dopasowuje się do kształtów ciała, zapewnia wysoki komfort snu, redukuje bóle pleców a dodatkowo posiada system Lato-Zima. Materac zalecany osobom z nadwagą oraz cierpiącym na bezsenność.

Sklep Comforteo

Materac Maya

 

Materac Maya jest gwarancja zdrowego snu. Dzięki właściwością antygrzybicznym i antyalergicznym polecany osobom, zmagającym się z alergiami.

Sklep Comforteo

Materac Verso

 

Jeden z najbardziej zjawiskowych materacy. Zachwyca nie tylko estetycznym wyglądem, ale również swoim nadzwyczajnym komfortem i właściwościami prozdrowotnymi.

Sklep Comforteo

Materac Sergio

 

Najwyższy materac w ofercie, który zapewnia komfort odpowiadający kompletnym łóżkom kontynentalnym. Wykonany na bazie dwóch warstw sprężyn materac Sergio został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach.

Sklep Comforteo

Materac Jaśmin

 

Materac elastyczny i wygodny, a przy tym niezwykle wytrzymały. Trudno o lepsze wsparcie sylwetki ciała podczas snu. Polecany najbardziej wymagającym klientom oraz osobom z wyraźną nadwagą.

Sklep Comforteo

Materac Gustavo

 

Oryginalny wygląd, dostojna wysokość i niespotykane na polskim rynku piki angielskie (pikowany cały materac, nie tylko pokrowiec). Ozdobne lamówki, hafty i uchwyty cieszą oko a wnętrze Gustavo dba o komfort użytkownika.

Sklep Comforteo

Materac Federico

 

Progresywna sprężystość, idealne dopasowanie do kształtów ciała i elegancki wygląd. Polecany dla osób z nadwagą będzie niezastąpiony w redukowaniu bólu pleców oraz bezsenności.

Sklep Comforteo

Materac Umberto

 

Materac zaprojektowany z myślą o osobach szczególnie dbających o zdrowie, sportowcach, osobach aktywnych fizycznie czy starszych. Docenią go jednak nie tylko te grupy. Na szczególną uwagę zasługują także jego wyjątkowe właściwości chłodzące.

Sklep Comforteo

Materac Molto-Forte

 

Materac polecany osobom z nadwagą, cierpiącym na nadmierną potliwość, ale również osobom aktywnym fizycznie oraz preferującym twarde powierzchnie do spania. Doskonale dopasowuje się do kształtów ciała, zapewnia wysoki komfort snu, redukuje bóle pleców i nadmierne pocenie się.

Są one wykonane z najwyższą dbałością o detale i szczegóły, dlatego niektóre z nich możesz kupić z gwarancją aż do 15 lat, co da spokój i pewność na wiele lat użytkowania. Wybór i zakup materaca to niejednokrotnie bardzo trudny i wymagający krok dla naszego zdrowego snu, dzięki tak długiej gwarancji możemy się nim nie kłopot

 

Oferta ważna do 30.06.2021r. lub do wyczerpania zapasów.

Promocja obowiązuje wyłącznie w sklepie internetowym comfort4u.eu.

Regulamin Promocji.