fbpx

 

Obniżamy cenę narożnika Leggero aż o 500 zł

 

Leggero to najbardziej miękka i wygodna forma narożnika. Obszerny mebel który, zachęca wygodnego do rozgoszczenia się na nim. Jego oparcie tworzą grube poduszki wypełnione wkładem poliuretanowo-silikonowym, dzięki czemu są one sprężyste i nie odkształcają się nawet z biegiem czasu. W  dolnej części siedziska zastosowano połączenie wysokiej jakości sprężyn falistych, oraz pianki komfort. poduszka siedziska jest wypełniona mieszanką poliuretanowo-silikonowym, co daje niesamowite wrażenie miękkości całego mebla. Dodatkowo funkcjonalny, szeroki podłokietnik, na który możemy odłożyć laptopa czy książkę. Takie połączenie jest gwarancją wypoczynku na najwyższym poziomie.

Narożnik Leggero to nie tylko najwyższy komfort, ale również nowoczesny design. Poduchy siedziska współgrają z poduchami oparciowymi, dając ef

ekt zwartej formy mebla.  Interesującym detalem w tym narożniku są czarne drewniane nóżki, które dają solidną podstawę narożnikowi. Nawiązują one do zwartej formy całej konstrukcji. Co też ważne w codziennym użytkowaniu, wysokie nóżki umożliwiają nam odkurzenie podłogi pod meblem.

 Nowoczesny, wysmakowany i reprezentacyjny narożnik Leggero. Kapitalnie koresponduje z przestrzenią dużych i jasnych salonów. Bardzo wygodny, obszerny, zachęcający do swobodnego wypoczynku – samemu lub w gronie przyjaciół. Dzięki swoim wymiarom świetnie prezentuje się jako reprezentacyjne centrum salonu. narożnik dodatkowo posiada dwa jaśki, w tym samym kolorze tkaniny.

Nowy narożnik dostępny w sklepie internetowym comfort4u.eu.

Warto się pośpieszyć – promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Regulamin promocji.