fbpx

Polski Producent

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie są zalety kupowania polskich produktów? To bardzo korzystne dla nas wszystkich, ponieważ dzięki temu nasze pieniądze zostają w kraju i tutaj mogą zdziałać wiele dobrego. Przyczynia się to do rozwoju polskich firm, powstawania nowych miejsc pracy jak również polepszenia się warunków płacy dla pracowników. Podatki odprowadzane w kraju mają wpływ na codzienne życie każdego z nas. To właśnie z nich powstają nowe inwestycje takie jak drogi,  czy finansowane są ośrodki opieki zdrowotnej, służby mundurowe czy szkolnictwo.

 

 

Po dokonaniu zakupu, Twoje pieniądze trafiają do przedsiębiorcy, który część z nich oddaje Państwu w postaci podatków. To one inwestowane są w polepszenie standardu życia całego naszego społeczeństwa, m.in. przeznaczane są na wypłatę emerytur, opiekę medyczną, szkolnictwo, wojsko bądź nowe inwestycje. Co więc dzieje się z pozostałą częścią wydanych pieniędzy? Przedsiębiorstwo inwestuje je w zakup surowców, rozbudowę firmy oraz wypłatę wynagrodzeń. Rozwój firmy w znaczący sposób wpływa nie tylko na ilość miejsc pracy (w samej firmie, u dostawców i podwykonawców), ale również na wysokość płac . Co za tym idzie, mogą oni sobie pozwolić na zakup większej ilości rzeczy . Miejmy nadzieję, że również oni wybiorą te, które zostały wyprodukowane w Polsce przez rodzimych producentów. Dzięki temu zatoczą one kolejny krąg, który wesprze naszą gospodarkę.

Wybierając produkty naszej marki masz pewność, że zostały one wykonane w kraju. Firma znajduje się bowiem w Opatowie (woj. wielkopolskie), w jednym z największych zagłębi meblarskich w Europie. Rozwój naszej branży w okolicy sprawił, że dookoła powstało również wiele firm kooperujących. Obecnie, dzięki zaufaniu naszych klientów i partnerów handlowych w całej Polsce firma Comforteo rozwija się niezwykle dynamicznie. Wyraża się to choćby poprzez stale zwiększające się zatrudnianie mieszkańców naszego regionu, które obecnie wynosi już blisko czterystu pracowników.

Chcesz poznać historię naszej firmy? Zapraszamy do przeczytania, jak to wszystko się zaczęło i jak przebiegał rozwój.