Zestaw Prince

„Pięknem jest to, co samo przez się jest godne wyboru.”

Arystoteles

 

Zestaw Prince to znakomite rozwiązanie dla użytkowników kochających estetyczne wykończenia i nienachalne piękno. Efektownie pikowany zagłówek oraz przednóżek tego łóżka kontynentalnego, nada stylu i charakteru wnętrzu, w którym się pojawi. Złożone z trzech doskonale współgrających ze sobą warstw łóżko, idealnie wkomponuje się zarówno do małych jak i dużych sypialni.

 

Dwa starannie wykonane materace, ułożone na solidnych podstawach, sprawiają, że posłanie idealnie dopasowuje się do kształtów ciała, redukując przy tym uciski na mięśnie, skórę i naczynia krwionośne. Bardzo ważnym elementem jest wysoka nakładka, która jest ukłonem w stronę najbardziej wymagających użytkowników.

 

 

Zwieńczeniem komfortowego zestawu Prince są poduszki, subtelnie ale i należycie podpierające nasze kręgosłupy w odcinku szyjnym.

Wygoda, jaką odczujemy zasypiając na zestawie Prince, pomoże nam uzyskać uczucie błogiego relaksu i przeniesie nas w inny wymiar odpoczynku.

 

 

ROZMIAR CENA ZESTAWU RABAT TWOJA OSZCZĘDNOŚĆ CENA PO RABACIE
180×200

160×200

140×200

5679 zł

5243 zł

4805 zł

10%

10%

10%

567,90 zł

524,30 zł

480,50zł

5111,10 zł 4718,70 zł

4324,50zł

 

Przegapiłeś swój kod rabatowy? Zgłoś się do naszego konsultanta: napisz e-mail na adres sklep@comfort4u.eu lub zadzwoń +48 538 892 843

 

Sprawdź ZASADY PROMOCJI!

0,00 

Rozmiar
Tkanina
Wybrano:
0,00  0,00 
Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-250 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Zestaw Prince – łóżko kontynentalne w tkaninie Orinoco (kolor do wyboru), składające się z podstawy zawierającej ramę na nóżkach połączonej z materacem ze sprężynami bonellowymi, następnie materaca właściwego ze sprężynami kieszeniowymi o 7 polach twardości, obłożonego obustronnie piankami poliuretanowymi, następnie nakładki, wypełnionej pianką termoelastyczną i lateksem i w pokrowcu Koral z siatką 3D na wszystkich bokach. Łóżko posiada zagłówek i przednóżek wymodelowany w jednakowy sposób. Dodatkowo w zestawie znajdują się dwie poduszki posiadające wkład lateksowy z właściwościami pianki termoelastycznej, w pokrowcu Koral.

Tkanina na zdjęciu w galerii produktu: Orinoco 80

 

Regulamin promocji
Technologia, która daje podparcie

Technologia, która daje podparcie

Zaawansowana technologia sprawia, że poduszka pod wpływem temperatury dopasowuje się do kształtu głowy i odcinka szyjnego użytkownika.

Redukcja nacisku

Redukcja nacisku

Właściwości produktu przyczyniają się do redukcji nacisku na kręgosłup i naczynia krwionośne. Dzięki temu sen ma korzystny wpływ na zdrowie układu nerwowego oraz układu krążenia.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe

Produkt posiada wkład w postaci formatki sprężyn kieszeniowych, zwanych również sprężynami woreczkowymi. Każda ze sprężyn umieszczona jest w osobnej kieszonce, dzięki czemu w trakcie snu użytkownik ma zapewnione utrzymanie naturalnych krzywizn kręgosłupa. Ponadto sprężyny kieszeniowe zapewniają , co z kolei redukuje potencjalne uciski podczas snu, zapewniając bardzo dobry wypoczynek i wsparcie dla układu krążenia.

Antyalergiczny

Antyalergiczny

Produkt przyjazny alergikom.

7 stref twardości

7 stref twardości

Produkt dopasowujący się do ciała użytkownika i zapewniający najwyższy komfort odpoczynku. Materac poprawia krążenie oraz pomaga zachowywać naturalną linię kręgosłupa dzięki podziałowi na 7 stref o zróżnicowanej twardości, dopasowanym do anatomicznej budowy ludzkiego ciała.

Pianka Komfort

Pianka Komfort

Pianka charakteryzująca się dużym komfortem, sprężystością i stosunkowo wysoką twardością. Jednocześnie charakteryzuje ją trwałość i odporność.

Kosmiczna technologia

Kosmiczna technologia

Niezwykle zaawansowana technologia została wynaleziona w laboratoriach NASA. Pianka termoelastyczna miała chronić kosmonautów przed nadmiernym przeciążeniem podczas startu statku kosmicznego.