Zestaw Lord

 „Piękno polega na właściwej proporcji i blasku.”

Tomasz z Akwinu

 

 

Lord to kwintesencja klasycznego stylu i niewymuszonej elegancji. Piękne wezgłowie z subtelnymi i stylowymi przeszyciami i aż trzywarstwowa konstrukcja plasują zestaw Lord w czołówce najbardziej imponujących zestawów kontynentalnych. Dostojności dodają mu masywne nóżki w stonowanym stylu wielkomiejskim. Jego uniwersalny charakter sprawia, że może pojawić się w niemal każdej sypialni.

 

 

Klasyczny i doceniany układ łóżka kontynentalnego z podstawą z bonellowymi, materac właściwy ze sprężynami kieszeniowymi oraz wysokiej jakości pianki, które zostały zastosowane w tym łóżku, zapewniają użytkownikowi uczucie niebywałego luksusu. Wybór zestawu Lord to gwarancja komfortowego i zdrowego snu. Wysokość tego łóżka to także bez wątpienia jego wielka zaleta, ponieważ znacznie łatwiej nam wstawać i kłaść się do naszego łóżka.

 

 

Uzupełnieniem komfortowego łóżka są poduszki, które w idealny sposób podpierać będą naszą głowę oraz kręgosłup w odcinku szyjnym.

 

Bezbłędnie dopasowane proporcje poszczególnych warstw komfortu oraz w układzie całej bryły, niosą za sobą wrażenie ładu i wprowadzają do sypialni błogą harmonię, godną filozofa z Akwinu.

 

 

 

ROZMIAR CENA ZESTAWU RABAT TWOJA OSZCZĘDNOŚĆ CENA PO RABACIE
180×200

160×200

140×200

3114 zł

2829 zł

2611 zł

10%

10%

10%

311,40 zł

282,90 zł

261,10 zł

2802,60 zł

2546,10 zł

2349,90 zł

 

Przegapiłeś swój kod rabatowy? Zgłoś się do naszego konsultanta: napisz e-mail na adres sklep@comfort4u.eu lub zadzwoń +48 538 892 843

 

Sprawdź ZASADY PROMOCJI!

0,00 

Rozmiar
Tkanina
Wybrano:
Wybarwienie nóżek
Wybrano:
0,00  0,00 
Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-250 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Zestaw Lord – łóżko kontynentalne w tkaninie Kronos lub Paros (kolor do wyboru), z składające się z podstawy zawierającej ramę na nóżkach (wybarwienie nóżek do wyboru) połączonej z materacem ze sprężynami bonellowymi, następnie materaca właściwego ze sprężynami kieszeniowymi o 7 polach twardości, obłożonego obustronnie piankami poliuretanowymi, następnie nakładki piankowej w pokrowcu Aero. Łóżko posiada zagłówek. Dodatkowo w zestawie znajdują się dwie poduszki posiadające wkład lateksowy z właściwościami pianki termoelastycznej, w pokrowcu Koral.

Tkanina na zdjęciu w galerii produktu: Kronos 4

 

Regulamin promocji
Technologia, która daje podparcie

Technologia, która daje podparcie

Zaawansowana technologia sprawia, że poduszka pod wpływem temperatury dopasowuje się do kształtu głowy i odcinka szyjnego użytkownika.

Redukcja nacisku

Redukcja nacisku

Właściwości produktu przyczyniają się do redukcji nacisku na kręgosłup i naczynia krwionośne. Dzięki temu sen ma korzystny wpływ na zdrowie układu nerwowego oraz układu krążenia.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe

Produkt posiada wkład w postaci formatki sprężyn kieszeniowych. Każda ze sprężyn umieszczona jest w osobnej kieszonce, dzięki czemu w trakcie snu użytkownik ma zapewnione utrzymanie naturalnych krzywizn kręgosłupa. To z kolei redukuje potencjalne uciski, zapewniając bardzo dobry wypoczynek i wsparcie dla układu krążenia.

Antyalergiczny

Antyalergiczny

Produkt przyjazny alergikom.

Pianka Komfort

Pianka Komfort

Pianka charakteryzująca się dużym komfortem, sprężystością i stosunkowo wysoką twardością. Jednocześnie charakteryzuje ją trwałość i odporność.

Kosmiczna technologia

Kosmiczna technologia

Niezwykle zaawansowana technologia została wynaleziona w laboratoriach NASA. Pianka termoelastyczna miała chronić kosmonautów przed nadmiernym przeciążeniem podczas startu statku kosmicznego.

Sprężyny typu Bonell

Sprężyny typu Bonell

Produkt posiada wkład w postaci formatki sprężyn bonellowych. Jest to tradycyjny, ceniony od dziesiątków lat model sprężyn, charakteryzujących się dużą wytrzymałością i sztywnymi łączeniami między sobą.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Pokrowiec można prać w temperaturze 60 stopni Celsjusza, która pomoże zachować higienę i antyalergiczność posłania.