Zestaw Leader

„Sprawność fizyczna jest nie tylko jednym z najważniejszych kluczy do zdrowego ciała, jest podstawą dynamicznej i twórczej aktywności intelektualnej.”

John F. Kennedy

 

 

Komponując zestaw Leader skupiono się na połączeniu właściwości zdrowotnych z niepowtarzalnym wyglądem.  Dzięki temu, spełnia on wymagania ludzi ambitnych, prowadzących aktywny styl życia, dla których ważna jest właściwa regeneracja organizmu. Pomaga nabrać sił do dalszych działań – zarówno tych fizycznych jak i umysłowych.

 

 

Sercem tego zestawu jest materac. To jego właściwości zapewniają właściwy wypoczynek dla mięśni i stawów, właściwą regulację temperatury i podparcie kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach, a także efekt delikatnego masażu podczas snu. Dodatkowo – działanie antybakteryjne i antyalergiczne materaca wzbogaca jego możliwości prozdrowotne. Odpowiedzialne są za to zarówno wysoce wyspecjalizowane i innowacyjne pianki (jak Gelax).

 

 

Wyjątkowy  pokrowiec materaca z turkusowym, geometrycznym wzorem zawiera proteiny jedwabiu. To unikalny związek pomagający w regeneracji drobnych urazów skóry , jak otarcia czy stłuczenia.

 

 

Dopełnieniem komfortowego snu są dwie poduszki wykonane z lateksu dopasowującego się do kształtu ciała pod wpływem jego ciepła, zupełnie jak wysoko ceniona na rynku pianka termoelastyczna. To właśnie one odpowiadają za właściwe podparcie głowy i karku.

 

Pokaźne gabaryty łóżka podkreślają jego proste , geometryczne przeszycia na wezgłowiu, nadając sypialni majestatycznego  wyglądu. Imponująca wysokość spania pozwoliła na zastosowanie olbrzymiego pojemnika na pościel.  To wszystko sprawia, że łóżko jest połączeniem nowoczesnego designu z funkcjonalnością.

 

 

ROZMIAR CENA ZESTAWU RABAT TWOJA OSZCZĘDNOŚĆ CENA PO RABACIE
180×200

160×200

140×200

5803 zł

5447 zł

5089 zł

10%

10%

10%

580,30 zł

544,70 zł

508,90 zł

5222,70 zł

4902,30 zł

4580,10 zł

 

Przegapiłeś swój kod rabatowy? Zgłoś się do naszego konsultanta: napisz e-mail na adres sklep@comfort4u.eu lub zadzwoń +48 538 892 843

 

Sprawdź ZASADY PROMOCJI!

0,00 

Rozmiar
Tkanina
Wybrano:
0,00  0,00 
Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-250 zł Zobacz opcje wysyłki

Kategoria:

Udostępnij:

Zestaw Leader – łóżko tapicerowane w tkaninie Kronos lub Paros (kolor do wyboru) z nóżkami F4, pojemnik na pościel (otwierany od frontu) wraz ze stelażem na ramie metalowej, posiadającym listwy sprężynujące i podnośniki gazowe. Materac, posiadający wkład z pianek o wysokiej sprężystości i gęstości, profilowanych, obłożonych z jednej strony moletowaną pianką Gelax, a z drugiej moletowaną pianką o zwiększonej gęstości. Pokrowiec w kolorze białym z turkusowym zamkiem i dodatkami. Materac posiada 5 lat gwarancji. Dodatkowo w zestawie znajdują się dwie poduszki  posiadające wkład lateksowy z właściwościami pianki termoelastycznej, w pokrowcu Koral.

Tkanina na zdjęciu w galerii produktu: Kronos 29

 

Regulamin promocji
Pewna jakość – 5 lat gwarancji

Pewna jakość – 5 lat gwarancji

Ten materac objęty jest aż pięcioletnią gwarancją!

Wierzchnia pianka moletowana

Wierzchnia pianka moletowana

W materacu zastosowano piankę moletowaną, posiadającą tzw. strefy masujące, których zastosowanie przynosi ulgę mięśniom i skórze. System precyzyjnego ukształtowania pianki moletowanej pomaga też regulować temperaturę ciała podczas snu.

Proteiny jedwabiu

Proteiny jedwabiu

Produkt zawiera związek organiczny w postaci protein jedwabiu. Powoduje to dobroczynny wpływ na regenerację drobnych urazów oraz pielęgnację skóry.

Innowacyjny pokrowiec

Innowacyjny pokrowiec

Stylowy pokrowiec Silver to wyjątkowe rozwiązanie. Pokrowiec charakteryzuje się nie tylko pięknym wykończeniem, ale przede wszystkim właściwościami antybakteryjnymi. Zapewniają je jony srebra, znajdujące się w strukturze pokrowca.

Pianka Gelax

Pianka Gelax

Produkt zawiera innowacyjną piankę Gelax, która łączy właściwości pianki żelowej, pianki wysokoelastycznej (elastyczność oraz przewiewność ), a także właściwości pianki termoelastycznej (świetne dopasowanie do kształtu ciała).

Technologia, która daje podparcie

Technologia, która daje podparcie

Zaawansowana technologia sprawia, że poduszka pod wpływem temperatury dopasowuje się do kształtu głowy i odcinka szyjnego użytkownika.

Redukcja nacisku

Redukcja nacisku

Właściwości produktu przyczyniają się do redukcji nacisku na kręgosłup i naczynia krwionośne. Dzięki temu sen ma korzystny wpływ na zdrowie układu nerwowego oraz układu krążenia.

Antyalergiczny

Antyalergiczny

Produkt przyjazny alergikom.

Antygrzybiczny

Antygrzybiczny

Produkt polecany każdemu, kto chce w dodatkowy sposób zadbać o własne zdrowie, w szczególności zaś alergikom, osobom z chorobami układu oddechowego oraz dzieciom. Posiada właściwości antygrzybiczne, które pomagają utrzymać odpowiednią higienę posłania.

Właściwości ortopedyczne

Właściwości ortopedyczne

Produkt zapewnia dobre podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. Pomaga to zachować kręgosłupowi naturalną linię, a jednocześnie rozluźnia mięśnie i poprawia krążenie krwi. Rekomendowany każdemu, kto dba o zachowanie zdrowych pleców i chce zapewnić sobie jak najlepszy wypoczynek podczas snu.

Kosmiczna technologia

Kosmiczna technologia

Niezwykle zaawansowana technologia została wynaleziona w laboratoriach NASA. Pianka termoelastyczna miała chronić kosmonautów przed nadmiernym przeciążeniem podczas startu statku kosmicznego.

Pianka Komfort

Pianka Komfort

Pianka charakteryzująca się dużym komfortem, sprężystością i stosunkowo wysoką twardością. Jednocześnie charakteryzuje ją trwałość i odporność.