Zestaw Late Cortina 120×200

Late Cortina to zestaw do sypialni, w którego skład wchodzi łóżko Cortina z pojemnikiem na pościel oraz materacem Late-Forte.

 

Kupując w zestawie oszczędzasz! Promocja trwa do 30 kwietnia 2021r.

 

UWAGA! Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia – LINK

Dostępne są też tkaniny z wyższej kategorii cenowej. Wskaż tkaninę, model i rozmiar i napisz do nas na maila z prośbą o wycenę – LINK

 

Sprawdź inne rozmiary:

               

3 753,00  3 565,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Tkanina
Wybrano:
Wersja płóz
Ze względu na konstrukcję, Cortina ma ogólną długość 216 cm, a w wersji Slim wynosi ona 211 cm.
Wybrano:
Wysokość zagłówka
Wybrano:
Nóżki
Biały
Buk
Olcha
Orzech
Wenge
Chrom
Wybrano:
Dodatki
3 753,00  3 565,00 
Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-250 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Łóżko Cortina

Szczupła, niemal filigranowa sylwetka Cortiny jest atutem dla osób posiadających niewielkie mieszkania, w których każdy centymetr jest na wagę złota.

Zagłówek Cortiny jest cieńszy o blisko połowę w porównaniu z innymi modelami łóżek tapicerowanych Comforteo. Płozy łóżka są w tym modelu standardowo węższe. Boczna rama zagłówka (w przypadku Cortiny również nieco zmniejszonego) współtworzy jednolitą powierzchnię z bokiem płozy łóżka, co jest niemożliwe w przypadku pozostałych modeli w wersji Slim. Ze względu na konstrukcję, Cortina ma ogólną długość 216 cm, a w wersji Slim wynosi ona 211 cm. W przypadku tego modelu nie ma więc mowy o niewykorzystanej przestrzeni. Elegancką całość dopełnia dyskretna falbana dookoła krawędzi zagłowia.

 

Pojemnik na pościel otwierany od frontu

Do łóżka dołączony jest funkcjonalny pojemnik na pościel otwieranym od frontu. Są one już wyposażone w trwały, stabilny stelaż, a otwieranie i zamykanie wspierają podnośniki gazowe, co jeszcze podnosi komfort użytkowania na co dzień.

 

Materac Late-Forte

Late-Forte jest materacem elastycznym, bardzo dobrze podpierającym kręgosłup na jego różnych odcinkach, a przy tym wytrzymałym. Rdzeń tego modelu stanowi przewiewna i sprężysta pianka wysokoelastyczna (10 cm), która następnie została obłożona obustronnie wysokiej jakości pianką lateksową. (z  zawartością 20 proc. naturalnego mleczka kauczukowego). Lateks jest materiałem, który dba o odpowiednie ułożenie kręgosłupa i zwiększa komfort codziennego odpoczynku. Radykalnie ogranicza możliwości rozwoju roztoczy, grzybów i pleśni. Dlatego właśnie materac Late Forte to rozwiązanie przyjazne alergikom. Zalety tego materaca docenią również zwolennicy wrażenia przytulnego ciepła podczas snu.

Late-Forte ma właściwości ortopedyczne: zapewnia odpowiednie podparcie dla kręgosłupa i całego ciała, poprawia krążenie krwi, sprzyja regeneracji mięśni i relaksowi. Ma też właściwości antyalergiczne i antygrzybiczne.

Materac Late-Forte występuje w pokrowcu Aero, pikowanym włóknem klimatyzującym. Aero posiada praktyczny zamek błyskawiczny na całym swoim obwodzie, który ułatwia jego zdejmowanie. Można go prać w temperaturze nawet do 60 st. C, co zapewnia dodatkową ochronę przed alergenami

 

 

 

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: 28 dni

Możliwość zamontowania pojemnika na pościel otwieranego z boku

Możliwość zamontowania pojemnika na pościel otwieranego z boku

Istnieje możliwość dobrania funkcjonalnego pojemnika na pościel otwieranego z boku.

Zaokrąglenie krawędzi frontowej płozy po bokach

Zaokrąglenie krawędzi frontowej płozy po bokach

W wersji podstawowej frontowa płoza łóżka ma przekrój prostokąta. Istnieje jednak możliwość zaokrąglenia przedniej płozy po bokach, by w ten sposób uzyskać wymarzony kształt łóżka.

Zaokrąglenie krawędzi frontowej płozy z góry

Zaokrąglenie krawędzi frontowej płozy z góry

W wersji podstawowej frontowa płoza łóżka ma przekrój prostokąta. Istnieje jednak możliwość zaokrąglenia przedniej płozy z góry, by w ten sposób uzyskać wymarzony kształt łóżka.

Możliwość zamontowania pojemnika na pościel otwieranego od frontu

Możliwość zamontowania pojemnika na pościel otwieranego od frontu

Istnieje możliwość dobrania funkcjonalnego pojemnika na pościel otwieranego od frontu.

Dostępne wysokości nóżek

10 cm, 4 cm

Dostępne wersje stelaża

Simpack, prosty, regulowany lub elektryczny, Pojemnik na pościel otwierany od frontu, Pojemnik na pościel otwierany z boku

Wysokość zagłówka

106

Rodzaj zagłówka w łóżku

Przeszywany z wciągami

Rozmiar łóżka

180×200