Zestaw King

„Carpe diem – łap dzień.”

Horacy

 

Zestaw King imponuje swoim wyrafinowaniem i niebywałym kunsztem. Bogate przeszycia na zagłowiu oraz wokół łóżka nadają mu iście królewski charakter. To kompozycja skierowana do miłośników piękna i nietuzinkowego komfortu.

 

 

Łóżko  kontynentalne w zestawie do sypialni King, dzięki  zastosowaniu dwóch  poziomów sprężyn, w tym sprężyn kieszeniowych, oraz najwyższej jakości pianek, jak choćby antybakteryjnej i pianki Gelax, stwarza doskonałe miejsce do snu i odpoczynku. Wygodę potęguje wysokiej klasy nakładka. King gwarantuje nam przewiewność, dopasowanie do ciała i elastyczność na najwyższym poziomie.

 

 

Poduszki wchodzące w skład tego zestawu, doskonale podpierają górną część kręgosłupa, dzięki czemu sen jest efektywny i głęboki.

Wybierając zestaw King do swojej sypialni decydujemy się na znakomitą regenerację ciała i umysłu. Potem pozostaje już tylko… korzystać z dnia!

 

 

ROZMIAR CENA ZESTAWU RABAT TWOJA OSZCZĘDNOŚĆ CENA PO RABACIE
180×200

160×200

6891 zł

6500 zł

10%

10%

689,10 zł

650 zł

 6201,90 zł

5850 zł

 

Przegapiłeś swój kod rabatowy? Zgłoś się do naszego konsultanta: napisz e-mail na adres sklep@comfort4u.eu lub zadzwoń +48 538 892 843

 

Sprawdź ZASADY PROMOCJI!

0,00 

Rozmiar
Tkanina
Wybrano:
Wybarwienie nóżek
Wybrano:
0,00  0,00 
Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-250 zł Zobacz opcje wysyłki

Kategoria:

Udostępnij:

Zestaw King – łóżko kontynentalne w tkaninie Fresh (kolor do wyboru), składające się z półtwardej podstawy na nóżkach, materaca posiadającego dwupoziomowy układ sprężyn (bonellowych i kieszeniowych o 7 polach twardości), piankę Gelax, piankę wysokoelastyczną, a także połączoną na stałe z materacem nakładkę wypełnioną pianką antybakteryjną. Dodatkowo w zestawie znajdują się dwie poduszki posiadające wkład lateksowy z właściwościami pianki termoelastycznej, w pokrowcu Koral.

Tkanina na zdjęciu w galerii produktu: Fresh 11

 

Regulamin promocji
Pikowany cały materac

Pikowany cały materac

Produkt pikowany w stylu angielskim, podobnie jak znane na całym świecie materace typu futon. Polega to na innej technologii pikowania przy pomocy specjalistycznych włókien – nie jedynie samego pokrowca, ale całego materaca. Uzyskany w ten sposób efekt zachwyca swym wyglądem i uzyskanym stopniem wygody.

Pianka Gelax

Pianka Gelax

Produkt zawiera innowacyjną piankę Gelax, która łączy właściwości pianki żelowej, pianki wysokoelastycznej (elastyczność oraz przewiewność ), a także właściwości pianki termoelastycznej (świetne dopasowanie do kształtu ciała).

Pianka antybakteryjna

Pianka antybakteryjna

Innowacyjna pianka to komponent, który pokochają osoby ceniące przedmioty codziennego użytku z właściwościami prozdrowotnymi. Pianka antybakteryjna wspomaga ochronę przeciw bakteriom i stanowi znakomite uzupełnienie codziennych starań o dobre samopoczucie.

Technologia, która daje podparcie

Technologia, która daje podparcie

Zaawansowana technologia sprawia, że poduszka pod wpływem temperatury dopasowuje się do kształtu głowy i odcinka szyjnego użytkownika.

Redukcja nacisku

Redukcja nacisku

Właściwości produktu przyczyniają się do redukcji nacisku na kręgosłup i naczynia krwionośne. Dzięki temu sen ma korzystny wpływ na zdrowie układu nerwowego oraz układu krążenia.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe

Produkt posiada wkład w postaci formatki sprężyn kieszeniowych. Każda ze sprężyn umieszczona jest w osobnej kieszonce, dzięki czemu w trakcie snu użytkownik ma zapewnione utrzymanie naturalnych krzywizn kręgosłupa. To z kolei redukuje potencjalne uciski, zapewniając bardzo dobry wypoczynek i wsparcie dla układu krążenia.

Antyalergiczny

Antyalergiczny

Produkt przyjazny alergikom.

Właściwości ortopedyczne

Właściwości ortopedyczne

Produkt zapewnia dobre podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. Pomaga to zachować kręgosłupowi naturalną linię, a jednocześnie rozluźnia mięśnie i poprawia krążenie krwi. Rekomendowany każdemu, kto dba o zachowanie zdrowych pleców i chce zapewnić sobie jak najlepszy wypoczynek podczas snu.

Kosmiczna technologia

Kosmiczna technologia

Niezwykle zaawansowana technologia została wynaleziona w laboratoriach NASA. Pianka termoelastyczna miała chronić kosmonautów przed nadmiernym przeciążeniem podczas startu statku kosmicznego.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Zaawansowana technologia. Wysokoelastyczna pianka poliuretanowa (lub też tzw. zimna pianka) charakteryzuje się świetnymi parametrami elastyczności, dopasowania się do anatomicznych kształtów  ciała i podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. W porównaniu ze standardową pianką ma dłuższą żywotność, lepszą przewiewność i właściwości antyalergiczne.