Zestaw Champion

„W zdrowym ciele zdrowy duch.”  

Decimus Junius Juvenalis

 

 

Piękno i zdrowie najczęściej idą ze sobą w parze. Dbamy o kondycje chcąc lepiej i atrakcyjniej wyglądać. To właśnie te dwie przesłanki przyświecały nam przy komponowaniu zestawu Champion, zestawu dla ludzi ambitnych, aktywnych fizycznie i sięgających po mistrzostwo – czy to w sensie zawodowym, czy amatorskim.

 

 

Sercem tego zestawu jest materac. To jego właściwości zapewniają właściwy wypoczynek dla mięśni i stawów, właściwą regulację temperatury, właściwe podparcie kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach, a także efekt delikatnego masażu podczas snu. Dodatkowo – działanie antybakteryjne i antyalergiczne materaca wzbogaca jego możliwości prozdrowotne. Odpowiedzialne są za to zarówno wysoce wyspecjalizowane i innowacyjne pianki (jak Gelax), jak też sprężyny multipocket, o niezależnym działaniu gwarantującym znakomite dopasowanie się materaca do anatomicznego kształtu ciała.

 

 

Jedyny w swoim rodzaju pokrowiec materaca – w kolorze grafitowym, z turkusowym wzorem geometrycznym – zawiera proteiny jedwabiu. To unikalny związek pomagający w gojeniu otarć, jakie mogą się przytrafić podczas treningów. Można go prać w temperaturze do 60 st.C, co pozwala na utrzymanie go w pełnej higienie.

 

 

Dopełnieniem komfortowego snu są dwie poduszki wykonane z lateksu dopasowującego się do kształtu ciała pod wpływem jego ciepła, zupełnie jak wysoko ceniona na rynku pianka termoelastyczna. To właśnie one odpowiadają za właściwe podparcie głowy i karku.

 

Łoże nawiązuje do stylu wiktoriańskiego, z wysokim, majestatycznym zagłówkiem, przyozdobionym dużą ilością głębokich pików oraz znakomitymi zdobieniami boków. Jednak zasadniczo bryła  łóżka zestawu Champion posiada też charakter nowoczesny, pasujący do wnętrz o wielorakiej estetyce.

 

 

ROZMIAR CENA ZESTAWU RABAT TWOJA OSZCZĘDNOŚĆ CENA PO RABACIE
180×200

160×200

140×200

7084 zł

6552 zł

6132 zł

10%

10%

10%

708,40 zł

655,20 zł

613,20 zł

6375,60 zł

5896,80 zł

5518,80 zł

 

Przegapiłeś swój kod rabatowy? Zgłoś się do naszego konsultanta: napisz e-mail na adres sklep@comfort4u.eu lub zadzwoń +48 538 892 843

 

Sprawdź ZASADY PROMOCJI!

0,00 

Rozmiar
Tkanina
Wybrano:
0,00  0,00 
Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-250 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Zestaw Champion – łóżko tapicerowane w tkaninie Soro (kolor do wyboru) z nóżkami F4, pojemnik na pościel (otwierany od frontu) wraz ze stelażem na ramie metalowej, posiadającym listwy sprężynujące i podnośniki gazowe. Materac, posiadający wkład ze sprężyn kieszeniowych typu multipocket o 7 polach twardości, obłożony z jednej strony moletowaną pianką Gelax, a z drugiej moletowaną pianką antybakteryjną. Pokrowiec w kolorze grafitowym z turkusowym zamkiem i dodatkami. Materac posiada 10 lat gwarancji. Dodatkowo w zestawie znajdują się dwie poduszki posiadające wkład lateksowy z właściwościami pianki termoelastycznej, w pokrowcu Koral.

Tkanina na zdjęciu w galerii produktu: Soro 21

 

Regulamin promocji
Wierzchnia pianka moletowana

Wierzchnia pianka moletowana

W materacu zastosowano piankę moletowaną, posiadającą tzw. strefy masujące, których zastosowanie przynosi ulgę mięśniom i skórze. System precyzyjnego ukształtowania pianki moletowanej pomaga też regulować temperaturę ciała podczas snu.

Proteiny jedwabiu

Proteiny jedwabiu

Produkt zawiera związek organiczny w postaci protein jedwabiu. Powoduje to dobroczynny wpływ na regenerację drobnych urazów oraz pielęgnację skóry.

Pianka Gelax

Pianka Gelax

Produkt zawiera innowacyjną piankę Gelax, która łączy właściwości pianki żelowej, pianki wysokoelastycznej (elastyczność oraz przewiewność ), a także właściwości pianki termoelastycznej (świetne dopasowanie do kształtu ciała).

Pianka antybakteryjna

Pianka antybakteryjna

Innowacyjna pianka to komponent, który pokochają osoby ceniące przedmioty codziennego użytku z właściwościami prozdrowotnymi. Pianka antybakteryjna wspomaga ochronę przeciw bakteriom i stanowi znakomite uzupełnienie codziennych starań o dobre samopoczucie.

Technologia, która daje podparcie

Technologia, która daje podparcie

Zaawansowana technologia sprawia, że poduszka pod wpływem temperatury dopasowuje się do kształtu głowy i odcinka szyjnego użytkownika.

Długa żywotność

Długa żywotność

Prawidłowe użytkowanie pozwoli cieszyć się pełnowartościowymi właściwościami produktu przez długie lata. Długa żywotność materaca oznacza też znaczące zredukowanie jego kosztów zakupu w skali dłuższych okresów czasu (np. może to oznaczać, że na przestrzeni X lat materac o długiej żywotności został wymieniony tylko raz, podczas gdy inne materace musiały być wymienione 2- 3-, albo 4-krotnie).

Pewna jakość – 10 lat gwarancji

Pewna jakość – 10 lat gwarancji

Ten materac objęty jest aż dziesięcioletnią gwarancją!

Antyalergiczny

Antyalergiczny

Produkt przyjazny alergikom.

Kosmiczna technologia

Kosmiczna technologia

Niezwykle zaawansowana technologia została wynaleziona w laboratoriach NASA. Pianka termoelastyczna miała chronić kosmonautów przed nadmiernym przeciążeniem podczas startu statku kosmicznego.