Wysyłka materacy w 24H!

Przy wyborze opcji WYSYŁKA 24H producent gwarantuje wysłanie materaca do wybranego przez klienta sklepu partnerskiego w ciągu 24 godzin w dni robocze od momentu zaksięgowania płatności klienta. Sklep partnerski dostarczy zamówiony produkt bezpośrednio do klienta. Czas trwania dostawy szacunkowo nie powinien przekroczyć łącznie 5 dni przy czym producent zastrzega, że ten okres może ulec wydłużeniu z przyczyn od niego niezależnych (jak np. wydłużenie się czasu dostawy kurierskiej). Materac zostanie dostarczony w formie zrolowanej. Instrukcja jak rozpakować materac rolowany znajduje się na stronie sklepu internetowego Comfort4u.eu (INSTRUKCJA). Wybierając opcję szybkiej dostawy (WYSYŁKA 24H) klient wyraża zgodę na dostarczenie materaca w formie zrolowanej. Aby skorzystać z opcji szybkiej dostawy klient, podczas składania zamówienia, musi wpisać w uwagach do zamówienia komentarz „WYSYŁKA 24H”. W przypadku braku takiej adnotacji, produkt zostanie dostarczony w terminie do 28 dni roboczych od momentu dokonania płatności przez klienta i w formie niezrolowanej

Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-0 zł Zobacz opcje wysyłki

Kategoria:

Udostępnij:

Usługa obejmuje następujące produkty:

Materac Oscar

Letnie upały i zimowy chłód stanowiły inspiracje przy tworzeniu tego modelu materaca. Ale posiada on znacznie więcej zalet. Oscar oferuje również dwa warianty twardości. W materacu zastosowano cenione na całym świecie komponenty jak sprężyny kieszeniowe, pianka wysokoelastyczna czy lateks.

Oferta obejmuje materace Oscar w wybranych rozmiarach:

Materac Oscar 90 x 200

Materac Oscar 140 x 200

Materac Oscar 160 x 200

Materac Oscar 180 x 200

 

 

 

 

Materac Prezzo – Forte

Prezzo-Forte to model uniwersalny, ekonomiczny i wytrzymały. Jego wkład tworzy formatka z wysokiej jakości sprężyn kieszeniowych obłożona dwustronnie pianką wysokoelastyczną. Materac zapewnia więc wysoki komfort odpoczynku. Prezzo-Forte to model polecany osobom z nadmierną potliwością oraz z nadwagą.

Oferta obejmuje materace Prezzo – Forte w wybranych rozmiarach:

Materac Prezzo – Forte 90 x 200

Materac Prezzo – Forte 140 x 200

Materac Prezzo – Forte 160 x 200

Materac Prezzo – Forte 180 x 200

 

 

 

 

Materac Federico

Komfortowy materac łączący piękny wygląd i wspaniałe właściwości lateksu. Jego strukturę stanowi wkład ze sprężyn kieszeniowych typu multipocket. Materac ułatwia zapadanie w błogi i głęboki sen. W szczególności polecany osobom prowadzącym aktywny styl życia, alergikom oraz osobom cierpiącym na bóle pleców.

Oferta obejmuje materace Federico w wybranych rozmiarach:

Materac Federico 90 x 200

Materac Federico 140 x 200

Materac Federico 160 x 200

Materac Federico 180 x 200