fbpx

Materac Salvatore 120×200

Materac niezastąpiony w przypadku problemów z bezsennością oraz problemów z krążeniem. Salvatore posiada zaawansowaną technologicznie konstrukcję. Model objęty jest aż 15-letnią gwarancją.

 

15 lat gwarancji!

 

 

Sprawdź inne rozmiary:

           

       

3 280,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-60 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Salvatore to materac elegancki i jedyny w swoim rodzaju. Ten model w interesujący sposób łączy warstwy miękkie z twardymi, dając unikalny, bardzo wygodny efekt. Wkład stanowią sprężyny kieszeniowe typu Multipocket (każda działa niezależnie od innych). Tworzą 7 stref twardości, zapewniając dużą liczbę punktów podparcia dla kręgosłupa i całego ciała, poprawiając krążenie i sprzyjając regeneracji.

 

Z obu stron wkładu kieszeniowego znajduje się warstwa wysokiej jakości pianki lateksowej (z zawartością  20 proc. naturalnego mleczka kauczukowego), Lateks jest materiałem, który dba o odpowiednie ułożenie kręgosłupa i zwiększa komfort codziennego odpoczynku. Radykalnie ogranicza możliwości rozwoju roztoczy, grzybów i pleśni. Dlatego właśnie materac Salvatore to rozwiązanie przyjazne alergikom.

 

Materac polecany szczególnie osobom, które zmagają się z bezsennością lub z problemami z krążeniem.

 

Materac Salvatore występuje w stylowym pokrowcu Aero. Pokrowiec posiada praktyczny zamek błyskawiczny na całym swoim obwodzie, który ułatwia jego zdejmowanie. Aero jest pikowany włóknem klimatyzującym i pianką termoelastyczną. Ciekawostką jest, że pianka ta została stworzona w laboratoriach NASA na potrzeby lotów kosmicznych.  Wykorzystana jako wkład do pokrowca powoduje redukcję ucisku skóry, mięśni i naczyń krwionośnych podczas snu. Cały jego obwód został obszyty białą siatką wentylacyjną 3D, ozdobną tasiemką Comforteo i złotą lamówką na krawędziach.

 

Pokrowcem podstawowym dla tego materaca jest  pokrowiec Aero, pikowany przy pomocy pianki termoelastycznej (visco), wyposażony w siatkę 3D w kolorze białym.

 

Ważne : Tolerancja długości i szerokości materacy wynosi -2cm, zaś dla wysokości wynosi +/1cm lub +/-

 

Czas realizacji: do 14 dni

Pewna jakość – 15 lat gwarancji

Pewna jakość – 15 lat gwarancji

Ten materac objęty jest aż piętnastoletnią gwarancją!

Taśma wentylacyjna 3D

Taśma wentylacyjna 3D

W produkcie zastosowano przewiewną taśmę 3D, która zapewnia odpowiednią wentylację materaca oraz wspomaga jego działanie antyalergiczne.

Przewiewny pokrowiec

Przewiewny pokrowiec

Pokrowiec wykonany z dzianiny o bardzo dużej gramaturze,  pikowany przy użyciu dużej ilości włókna klimatyzującego.

Pianka lateksowa

Pianka lateksowa

Jeden z najwyżej cenionych komponentów materacowych na świecie – jest elastyczna i idealnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika. Posiada właściwości ograniczające rozwój roztoczy, grzybów oraz pleśni. Zapewnia wiele punktów podparcia dla ciała, co z kolei redukuje potencjalne uciski podczas snu.

Sprężyny multipocket

Sprężyny multipocket

Każda ze sprężyn jest umieszczona w oddzielnej kieszonce – pracuje niezależnie od pozostałych. Wersja multipocket to aż 508 sprężyn/m2. Dzięki temu produkt posiada niezwykle dużo punktów podparcia dla całego ciała i zapewnia właściwe podparcie kręgosłupa.

Antyalergiczny

Antyalergiczny

Produkt przyjazny alergikom.

Antygrzybiczny

Antygrzybiczny

Produkt polecany każdemu, kto chce w dodatkowy sposób zadbać o własne zdrowie, w szczególności zaś alergikom, osobom z chorobami układu oddechowego oraz dzieciom. Posiada właściwości antygrzybiczne, które pomagają utrzymać odpowiednią higienę posłania.

7 stref twardości

7 stref twardości

Produkt dopasowujący się do ciała użytkownika i zapewniający najwyższy komfort odpoczynku. Materac poprawia krążenie oraz pomaga zachowywać naturalną linię kręgosłupa dzięki podziałowi na 7 stref o zróżnicowanej twardości, dopasowanym do anatomicznej budowy ludzkiego ciała.

Właściwości ortopedyczne

Właściwości ortopedyczne

Produkt zapewnia dobre podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. Pomaga to zachować kręgosłupowi naturalną linię, a jednocześnie rozluźnia mięśnie i poprawia krążenie krwi. Rekomendowany każdemu, kto dba o zachowanie zdrowych pleców i chce zapewnić sobie jak najlepszy wypoczynek podczas snu.

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna

Zaawansowana technologia. Pianka termoelastyczną, zwana też pianką leniwą,  pod wpływem temperatury ludzkiego ciała odkształca się i dopasowuje idealnie do sylwetki użytkownika. Zapewnia  znakomite podparcie kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach.

Dwustronny

Dwustronny

Produkt dwustronny z możliwością dowolnego obracania. Rekomendujemy odwracanie materaca raz na 3 miesiące na przemian względem osi: góra – dół oraz głowa – stopy. Znacząco wydłuży to żywotność materaca.

Elegancki wygląd

Elegancki wygląd

Szczególnie piękne wykończenie materaca. W produkcie zastosowano dodatkowe elementy podnoszące znacząco walory wizualne całości. Materace wyróżnione tą cechą polecane są zwłaszcza do tych sypialni, które oprócz funkcji wypoczynkowej mają też za zadanie cieszyć oko i podnosić prestiż.

Twardość materaca

H3

Wypełnienie Materaca

Lateks, Pianka termoelastyczna, Sprężyna multipocket

Dodatkowe właściwości materaca

Antygrzybiczny, Dla alergików, Długi okres gwarancji, O właściwościach ortopedycznych, Taśma 3D lub ozdobna, Uchwyt do obracania

Wysokość

21 cm

Rozmiar materaca

120×200