fbpx

Materac Ergolatex 160×200

Piękny i komfortowy materac z właściwościami ortopedycznymi i antyalergicznymi. Model polecany przede wszystkim alergikom oraz osobom, które narzekają na bóle pleców po przebudzeniu lub częste wybudzanie się w ciągu nocy.

 

10 lat gwarancji!

 

 

Sprawdź inne rozmiary:

       

       

3 088,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-120 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Ergolatex to niezwykle komfortowe rozwiązanie, w którym wykorzystano dobrze znane i sprawdzone materiały. Jego strukturę tworzy trójwarstwowy układ lateksu, wzbogacony o warstwę pianki wysokoelastycznej. Materac Ergolatex odpowiednio podpiera kręgosłup, redukuje nacisk na mięśnie i naczynia krwionośne, ogranicza lub zapobiega wielu dolegliwościom i problemom zdrowotnym. Co więcej, materac jest elastyczny i swobodnie dopasowuje się do  anatomicznego kształtu ciała. Lateks jest materiałem, który dba o odpowiednie ułożenie kręgosłupa i zwiększa komfort codziennego odpoczynku. Dzięki temu  materac charakteryzuje się sprężystością, która wpływa na większy komfort codziennego odpoczynku.

 

Pianka wysokoelastyczna jest bardzo ceniona na rynku za komfort zbliżony do pianki lateksowej, oraz przewiewność i antyalergiczność.  Te unikalne właściwości zapewnia struktura uzyskana dzięki specjalistycznym procesom produkcyjnych z użyciem bardzo niskich temperatur.

 

Lateks ma bardzo dobre właściwości antyalergiczne, dlatego ten model materaca świetnie sprawdzi się w sypialniach osób, którym doskwierają różnego rodzaju uczulenia. Ergolatex to rozwiązanie polecane również osobom, które mają trudności z zasypianiem, często wybudzają się w nocy oraz cierpią na ból pleców po przebudzeniu.

 

Materac występuje w pięknym pokrowcu Kaszmir, pikowanym włóknem klimatyzującym, przyjemnym w dotyku, z możliwością prania w temperaturze do 60 st. C. Na całym obwodzie pokrowca przewiewna siatka 3D (w kolorze antracytowym).

 

Materac objęty 10-letnią gwarancją.

 

Pokrowcem podstawowym dla tego materaca jest  pokrowiec Kaszmir.

 

Ważne : Tolerancja długości i szerokości materacy wynosi -2cm, zaś dla wysokości wynosi +/1cm lub +/- 10%.

 

Czas realizacji: do 14 dni

 

 

 

Taśma wentylacyjna 3D

Taśma wentylacyjna 3D

W produkcie zastosowano przewiewną taśmę 3D, która zapewnia odpowiednią wentylację materaca oraz wspomaga jego działanie antyalergiczne.

Pewna jakość – 10 lat gwarancji

Pewna jakość – 10 lat gwarancji

Ten materac objęty jest aż dziesięcioletnią gwarancją!

Kaszmirowy pokrowiec

Kaszmirowy pokrowiec

Piękny i wyjątkowy pokrowiec. W jego strukturze znajdują się dodatki wełny kaszmirowej – najdroższego naturalnego surowca przędzalniczego. Pokrowiec Kaszmir akumuluje ciepło, przez co zapewnia komfort w chłodne noce.

Pianka lateksowa

Pianka lateksowa

Jeden z najwyżej cenionych komponentów materacowych na świecie – jest elastyczna i idealnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika. Posiada właściwości ograniczające rozwój roztoczy, grzybów oraz pleśni. Zapewnia wiele punktów podparcia dla ciała, co z kolei redukuje potencjalne uciski podczas snu.

Antyalergiczny

Antyalergiczny

Produkt przyjazny alergikom.

Właściwości ortopedyczne

Właściwości ortopedyczne

Produkt zapewnia dobre podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. Pomaga to zachować kręgosłupowi naturalną linię, a jednocześnie rozluźnia mięśnie i poprawia krążenie krwi. Rekomendowany każdemu, kto dba o zachowanie zdrowych pleców i chce zapewnić sobie jak najlepszy wypoczynek podczas snu.

Dwustronny

Dwustronny

Produkt dwustronny z możliwością dowolnego obracania. Rekomendujemy odwracanie materaca raz na 3 miesiące na przemian względem osi: góra – dół oraz głowa – stopy. Znacząco wydłuży to żywotność materaca.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Zaawansowana technologia. Wysokoelastyczna pianka poliuretanowa (lub też tzw. zimna pianka) charakteryzuje się świetnymi parametrami elastyczności, dopasowania się do anatomicznych kształtów  ciała i podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. W porównaniu ze standardową pianką ma dłuższą żywotność, lepszą przewiewność i właściwości antyalergiczne.

Twardość materaca

H2

Wypełnienie Materaca

Lateks, Pianka wysokoelastyczna

Dodatkowe właściwości materaca

Dla alergików, Długi okres gwarancji, Nowość, O właściwościach ortopedycznych

Wysokość

21 cm

Rozmiar materaca

160×200