fbpx

Łóżko Polibox (element systemu SMART- CLICK) 160×200

Proste i uniwersalne łóżko tapicerowane o klasycznej konstrukcji. Polibox oferuje duże możliwości kompletowania go z innymi częściami wchodzącymi w skład pełnego łóżka.

 

UWAGA! Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia – LINK

Dostępne są też tkaniny z wyższej kategorii cenowej. Wskaż tkaninę, model i rozmiar i napisz do nas na maila z prośbą o wycenę – LINK

 

Sprawdź inne rozmiary:

 

 

1 232,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Tkanina
Wybrano:
Wersja Płóz
Wybrano:
Stelaż czy pojemnik na pościel
Wybrano:
Nóżki
Buk
Orzech
Wenge
Olcha
Biały
Chrom
Wybrano:
1 232,00  0,00 
Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-250 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Nowoczesne, bazowe łóżko tapicerowane. Prostą formę tworzą geometryczna konstrukcja i regularne przeszycia na bokach i froncie.  Zalecanym zagłówkiem jest Smart Click z kolekcji łóżek Comforteo – montowany na ścianie system łączonych ze sobą modułów, z pomocą których można uzyskać dowolne wielkości i kształty zagłówka.

 

Istnieje też możliwość dodania stelaża (w jednym z czterech wariantów) lub pojemnika na pościel (otwieranego od frontu lub z boku). Łóżko dostępne w wariantach zaokrąglenia frontowej płozy.

 

Do wyboru jest aż siedem kształtów nóżek, w tym chromowany oraz sześć modeli drewnianych (każdy w różnych wariantach kolorystycznych).

 

Nóżki: G4 – wenge.

UWAGA!  W powyższej ofercie mogą Państwo dobrać do łóżka pojemnik na pościel lub stelaż Easypack.  Inne rodzaje stelaży znajdziesz tutaj.

 

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

 

 

Rozmiary modułów zagłówka SMART CLICK

Termin realizacji: 28 dni

 

Możliwość zamontowania pojemnika na pościel otwieranego z boku

Możliwość zamontowania pojemnika na pościel otwieranego z boku

Istnieje możliwość dobrania funkcjonalnego pojemnika na pościel otwieranego z boku.

Zaokrąglenie krawędzi frontowej płozy po bokach

Zaokrąglenie krawędzi frontowej płozy po bokach

W wersji podstawowej frontowa płoza łóżka ma przekrój prostokąta. Istnieje jednak możliwość zaokrąglenia przedniej płozy po bokach, by w ten sposób uzyskać wymarzony kształt łóżka.

Zaokrąglenie krawędzi frontowej płozy z góry

Zaokrąglenie krawędzi frontowej płozy z góry

W wersji podstawowej frontowa płoza łóżka ma przekrój prostokąta. Istnieje jednak możliwość zaokrąglenia przedniej płozy z góry, by w ten sposób uzyskać wymarzony kształt łóżka.

Możliwość zamontowania pojemnika na pościel otwieranego od frontu

Możliwość zamontowania pojemnika na pościel otwieranego od frontu

Istnieje możliwość dobrania funkcjonalnego pojemnika na pościel otwieranego od frontu.

Rozmiar łóżka

160×200