Wersalka Diora

Klasyczna wersalka z boczkami, będąca ekonomicznym rozwiązaniem do małych mieszkań. Model odznacza się prostą, a zarazem elegancką formą.

 

 

UWAGA! Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia – LINK

Dostępne są też tkaniny z wyższej kategorii cenowej. Wskaż tkaninę, model i rozmiar i napisz do nas na maila z prośbą o wycenę – LINK

979,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Tkanina
Wybrano:
Wybarwienie nóżek:
Wybrano:
979,00  0,00 
Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-250 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Diora to tradycyjna wersalka z boczkami. Stanowi sprawdzone i ekonomiczne rozwiązanie do małych mieszkań. Wersalka wyróżnia się w swojej klasie prostą i elegancką formą wzbogaconą ciekawymi przeszyciami.

 

Wypełnienie siedziska tworzą wysokiej jakości sprężyny bonellowe oraz nowoczesna, trwała i przewiewna pianka poliuretanowa. Taka kombinacja zapewnia odpowiednią sprężystość, wytrzymałość i komfort na co dzień.

 

Komfortowa funkcja spania – cała powierzchnia (120×195 cm) posiada zbliżoną sprężystość. Model z dużym pojemnikiem na pościel. Do wersalki dobrać można fotel.

 

Wybarwienie nóżek: orzech.

Powierzchnia spania: 120 x 195cm.

 

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: do 8 tygodni

Pianka Komfort

Pianka Komfort

Pianka charakteryzująca się dużym komfortem, sprężystością i stosunkowo wysoką twardością. Jednocześnie charakteryzuje ją trwałość i odporność.

Sprężyny typu Bonell

Sprężyny typu Bonell

Produkt posiada wkład w postaci formatki sprężyn bonellowych. Jest to tradycyjny, ceniony od dziesiątków lat model sprężyn, charakteryzujących się dużą wytrzymałością i sztywnymi łączeniami między sobą.

Pojemnik na pościel

Pojemnik na pościel

Model wyposażony w funkcjonalny pojemnik do przechowywania pościeli. Dzięki odpowiednim mechanizmom, otwieranie pojemnika nie sprawia trudności.

Funkcja spania

Funkcja spania

Produkt może zostać rozłożony, by zmienić się z miejsca do codziennego relaksu na miejsce do spania.

Wypełnienie siedziska

Pianka poliuretanowa, Sprężyny typu Bonell

Dostępne wersje stelaża

Pojemnik na pościel pojedynczy

Funkcja spania

Tak