fbpx

Poduszka Visco Gel

Chłodzące właściwości zastosowanego w tej poduszce Watergelu sprawiają, że przynosi ona prawdziwe ukojenie w upalne noce. Z drugiej strony, dzięki piance termoelastycznej Visco-Gel świetnie dopasowuje się do kształtów ciała i zapewnia znakomite podparcie kręgów szyjnych.

494,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-30 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Poduszka Visco Gel relaksuje i odpręża. Podzielona ona została na dwie części. Z jednej strony zastosowano chłodny, elastyczny i przewiewny Watergel, z drugiej „otulającą” pianka termoelastyczną, doskonale dopasowująca się do kształtu ciała pod wpływem temperatury. W ten sposób klient otrzymuje dwa różne rodzaje komfortu w jednej poduszce. Stworzona w laboratoriach NASA na potrzeby lotów kosmicznych pianka termoelastyczna przyczynia się do redukcji ucisku skóry, mięśni i naczyń krwionośnych podczas snu.  Z kolei unikalny i innowacyjny materiał, jakim jest Watergel powstał z inspirowania się komfortem snu na materacach wodnych.

 

Materiał pokrowca Aloe Vera został nasączony specjalnym żelem aloesowym o właściwościach kosmetycznych i dobroczynnych dla skóry. Pokrowiec posiada możliwość prania w temperaturze do 60 st.C.

 

Wymiary: 70 cm x 41 cm

Wysokość: 14 cm

Redukcja nacisku

Redukcja nacisku

Właściwości produktu przyczyniają się do redukcji nacisku na kręgosłup i naczynia krwionośne. Dzięki temu sen ma korzystny wpływ na zdrowie układu nerwowego oraz układu krążenia.

Pokrowiec Aloe Vera

Pokrowiec Aloe Vera

Wyjątkowy pokrowiec nasączony specjalnym żelem aloesowym. Aloe Vera ma właściwości kosmetyczne i dobroczynnie działa na skórę w trakcie snu.

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna

Zaawansowana technologia. Pianka termoelastyczną, zwana też pianką leniwą,  pod wpływem temperatury ludzkiego ciała odkształca się i dopasowuje idealnie do sylwetki użytkownika. Zapewnia  znakomite podparcie kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach.

Właściwości chłodzące

Właściwości chłodzące

Produkt z innowacyjną strukturą, która w trakcie użytkowania pozwala odczuć subtelne uczucie „ochłodzenia”.