fbpx

Sofa Vito

Sofa Vito idealnie sprawdzi się w mieszkaniach, w których każdy centymetr jest na wagę złota. Włoski mechanizm rozkładania szybko i sprawnie zamienia ją w wygodne miejsce do spania, wyposażone w materac piankowy o wysokości 14 cm.

 

5 497,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Sugerowane tkaniny
Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia.  

Grupa I LINK  

Grupa II LINK  

Grupa III LINK
Gr. I
Gr. II
Gr. III
Wybrano:
5 497,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-0 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Sofa Vito idealnie sprawdzi się w mieszkaniach, w których każdy centymetr jest na wagę złota. Włoski mechanizm rozkładania szybko i sprawnie zamienia ją w wygodne miejsce do spania, wyposażone w materac piankowy o wysokości 14 cm. Komfort i funkcjonalność na małej przestrzeni wcale się nie wykluczają, czego najlepszym dowodem jest właśnie sofa Vito, dzięki której niewielki metraż przestaje być problemem. Praktyczność mebla uzupełnia też pokrowiec materaca, który można łatwo zdjąć i wyczyścić.

 

Sofa Vito oprócz tego, że oferuje funkcję spania, to zapewnia też komfortowy odpoczynek w ciągu dnia. Siedzisko zawiera piankę wysokoelastyczną, której sofa zawdzięcza swoją wygodę, dopełnianą przez sprężyste poduszki oparciowe.

 

Istotny jest także wygląd. Klasyczny, prosty kształt z delikatnie zaokrąglonymi krawędziami sprawia, że sofa Vito doskonale wpasowuje się w nowoczesne wnętrza. Należy do mebli, które można określić mianem eleganckich i uniwersalnych, które odnajdą się w każdej aranżacji.

 

 

 

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.
Poduchy oparciowe przymocowane na stałe

Poduchy oparciowe przymocowane na stałe

Poduchy oparciowe, które zostały na stałe przymocowane do mebla – nie ma potrzeby ich przekładania chcąc rozłożyć funkcje spania. Poduszki są sprężyste dzięki czemu zapewniają wygodę podczas siedzenia.

Pianka poliuretanowa w meblu tapicerowanym

Pianka poliuretanowa w meblu tapicerowanym

Zastosowanie wysokiej jakości pianki poliuretanowej zapewnia komfort i wytrzymałość. Jest to uniwersalny wkład używany przy produkcji mebli tapicerowanych.

Pianka wysokoelastyczna w meblu tapicerowanym

Pianka wysokoelastyczna w meblu tapicerowanym

Mebel zawiera piankę wysokoelastyczną, zapewniającą wysoki poziom komfortu i odporność na odkształcenia.

Mebel z funkcją spania

Mebel z funkcją spania

Mebel wielofunkcyjny, wyposażony w funkcję spania.