REGULAMIN PROMOCJI „ZACZNIJ ROK OD ZMIAN”
(dalej „Regulamin”)

 

 

§ 1
POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem promocji o nazwie „ZACZNIJ ROK OD ZMIAN”, zwanej dalej „Promocją”, jest spółka „MEBLE MARZENIE” WĘGŁOWSKI I STRYJAKIEWICZ SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Opatowie, ul. Bolesławiecka 14A, 63-645 Łęka Opatowska, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000325435, NIP: 6191995183, REGON: 301086454, zwana dalej „Organizatorem”.
2. Celem akcji jest promocja sklepu internetowego Comfort4u.eu.
3. Promocja organizowana jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

§ 2
ZASADY PROMOCJI

1. Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla zamieszkałych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej osób fizycznych, nabywających Produkty Promocyjne jako konsumenci w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego.
2. Udział w Promocji jest dobrowolny.
3. Produkty Promocyjne – oferowane do sprzedaży na stronie sklepu internetowego Comfort4u.eu wysokiej jakości zestawy do sypialni składające się z kompletnego łóżka wraz z materacem i poduszkami, oraz opcjonalnie z pojemnikiem na pościel wraz ze stelażem, albo z nakładką.
W skład poszczególnych zestawów wchodzą:
• Zestaw King – łóżko kontynentalne Astoria w tkaninie Fresh (kolor do wyboru), składające się z półtwardej podstawy na nóżkach, materaca posiadającego dwupoziomowy układ sprężyn (bonellowych i kieszeniowych o 7 polach twardości), piankę Gelax, piankę wysokoelastyczną, a także połączoną na stałe z materacem nakładkę wypełnioną pianką antybakteryjną. Dodatkowo w zestawie znajdują się dwie poduszki Aloe Visco posiadające wkład lateksowy z właściwościami pianki termoelastycznej, w pokrowcu Koral.
• Zestaw Great Queen – łóżko tapicerowane Polibox w tkaninie Orion (kolor do wyboru) i z nóżkami A10 (wybarwienie do wyboru), pojemnik na pościel (otwierany od frontu) wraz ze stelażem na ramie metalowej, posiadającym listwy sprężynujące i podnośniki gazowe. Zagłówek montowany do ściany, złożony z paneli o rozmiarze 45 x 45 cm, w ilości 27 szt (w układzie 9 paneli w poziomie i 3 panele w pionie). Materac Verso posiadający sprężyny kieszeniowe typu multi-multi (1000 szt/m2) o 7 polach twardości, pianki o zwiększonej gęstości i sprężystości. Dodatkowo na stałe z materacem złączona jest nakładka wypełniona pianką antybakteryjną. Materac zamknięty jest w pokrowcu Silver o właściwościach antybakteryjnych, posiada też ozdobny haft. Materac posiada 15 lat gwarancji. Dodatkowo w zestawie znajdują się dwie poduszki Aloe Visco posiadające wkład lateksowy z właściwościami pianki termoelastycznej, w pokrowcu Koral.
• Zestaw Little Queen – łóżko tapicerowane Polibox w tkaninie Orion (kolor do wyboru) i z nóżkami A10 (wybarwienie do wyboru), pojemnik na pościel (otwierany od frontu) wraz ze stelażem na ramie metalowej, posiadającym listwy sprężynujące i podnośniki gazowe. Zagłówek montowany do ściany, złożony z paneli o rozmiarze 45 x 45 cm, w ilości 15 szt (w układzie 5 paneli w poziomie i 3 panele w pionie). Materac Verso posiadający sprężyny kieszeniowe typu multi-multi (1000 szt/m2), pianki o zwiększonej gęstości i sprężystości. Dodatkowo na stałe z materacem złączona jest nakładka wypełniona pianką antybakteryjną. Materac zamknięty jest w pokrowcu Silver o właściwościach antybakteryjnych, posiada też ozdobny haft. Materac posiada 15 lat gwarancji. Dodatkowo w zestawie znajdują się dwie poduszki Aloe Visco posiadające wkład lateksowy z właściwościami pianki termoelastycznej, w pokrowcu Koral.
• Zestaw Prince – łóżko kontynentalne New York w tkaninie Orinoco (kolor do wyboru), składające się z podstawy zawierającej ramę na nóżkach połączonej z materacem ze sprężynami bonellowymi, następnie materaca właściwego ze sprężynami kieszeniowymi o 7 polach twardości, obłożonego obustronnie piankami poliuretanowymi, następnie nakładki Toplatermo Soft, wypełnionej pianką termoelastyczną i lateksem i w pokrowcu Koral z siatką 3D na wszystkich bokach. Łóżko posiada zagłówek i przednóżek wymodelowany w jednakowy sposób. Dodatkowo w zestawie znajdują się dwie poduszki Aloe Visco posiadające wkład lateksowy z właściwościami pianki termoelastycznej, w pokrowcu Koral.
• Zestaw Noble – łóżko tapicerowane Elektra w tkaninie Milton (kolor do wyboru) z nóżkami C4 (wybarwienie do wyboru), z zagłówkiem o wysokości 120 cm, pojemnik na pościel (otwierany od frontu) wraz ze stelażem na ramie metalowej, posiadającym listwy sprężynujące i podnośniki gazowe. Materac Gustavo, posiadający wkład ze sprężyn kieszeniowych typu multipocket o 7 polach twardości, obustronnie obłożony warstwami pianki wysokoelastycznej, termoelastycznej i lateksu. Pokrowiec materaca pikowany w stylu angielskim, posiada haft. Materac posiada 15 lat gwarancji. Dodatkowo w zestawie znajdują się dwie poduszki Aloe Visco posiadające wkład lateksowy z właściwościami pianki termoelastycznej, w pokrowcu Koral.
• Zestaw Champion – łóżko tapicerowane Lancaster w tkaninie Soro (kolor do wyboru) z nóżkami F4, z zagłówkiem, pojemnik na pościel (otwierany od frontu) wraz ze stelażem na ramie metalowej, posiadającym listwy sprężynujące i podnośniki gazowe. Materac Pro Dynamic H4, posiadający wkład ze sprężyn kieszeniowych typu multipocket o 7 polach twardości, obłożony z jednej strony moletowaną pianką Gelax, a z drugiej moletowaną pianką antybakteryjną. Pokrowiec Pro Dynamic w kolorze grafitowym z turkusowym zamkiem i dodatkami. Materac posiada 10 lat gwarancji. Dodatkowo w zestawie znajdują się dwie poduszki Aloe Visco posiadające wkład lateksowy z właściwościami pianki termoelastycznej, w pokrowcu Koral.
• Zestaw Leader – łóżko tapicerowane Nevada w tkaninie Kronos lub Paros (kolor do wyboru) z nóżkami F4, z zagłówkiem, pojemnik na pościel (otwierany od frontu) wraz ze stelażem na ramie metalowej, posiadającym listwy sprężynujące i podnośniki gazowe. Materac Pro Dynamic H4, posiadający wkład z pianek o wysokiej sprężystości i gęstości, profilowanych, obłożonych z jednej strony moletowaną pianką Gelax, a z drugiej moletowaną pianką o zwiększonej gęstości. Pokrowiec Pro Dynamic w kolorze białym z turkusowym zamkiem i dodatkami. Materac posiada 5 lat gwarancji. Dodatkowo w zestawie znajdują się dwie poduszki Aloe Visco posiadające wkład lateksowy z właściwościami pianki termoelastycznej, w pokrowcu Koral.
• Zestaw Lord – łóżko kontynentalne Arizona w tkaninie Kronos lub Paros (kolor do wyboru), z składające się z podstawy zawierającej ramę na nóżkach (wybarwienie nóżek do wyboru) połączonej z materacem ze sprężynami bonellowymi, następnie materaca właściwego ze sprężynami kieszeniowymi o 7 polach twardości, obłożonego obustronnie piankami poliuretanowymi, następnie nakładki piankowej w pokrowcu Aero. Łóżko posiada zagłówek. Dodatkowo w zestawie znajdują się dwie poduszki Aloe Visco posiadające wkład lateksowy z właściwościami pianki termoelastycznej, w pokrowcu Koral.
• Zestaw Marshall – łóżko tapicerowane Charlotte w tkaninie Fresh (kolor do wyboru) z nóżkami F4 (wybarwienie do wyboru), z zagłówkiem, pojemnik na pościel (otwierany od frontu) wraz ze stelażem na ramie metalowej, posiadającym listwy sprężynujące i podnośniki gazowe. Materac Silver Protect, posiadający wkład w postaci sprężyn kieszeniowych o 7 polach twardości, obłożony z jednej strony moletowaną pianką Gelax, zaś z drugiej pianką poliuretanbową o zwiększonej sprężystości. Pokrowiec Silver o właściwościach antybakteryjnych w kolorze srebrzystym, z wrzosowym zamkiem oraz siatką 3D dokoła całego materaca. Materac posiada 5 lat gwarancji. Dodatkowo w zestawie znajdują się dwie poduszki Aloe Visco posiadające wkład lateksowy z właściwościami pianki termoelastycznej, w pokrowcu Koral.

4. Objęte Promocją Produkty promocyjne mają ograniczoną dostępność wyboru tkaniny i wersji kolorystycznej, określoną na stronie sklepu internetowego oraz dostępne są wyłącznie w wymiarach określonych na stronie sklepu internetowego.
5. Zestawy, określone w ust. 3 mają charakter kompletny, co oznacza, że Kupujący uczestniczący w Promocji, nie ma możliwości dokonania zamian w ramach wybranego zestawu (przykładowo inny materac, inny pokrowiec, inna poduszka, brak poduszki, brak pojemnika na pościel, etc.).
6. W przypadku zainteresowania zakupem Produktu Promocyjnego Kupujący może otrzymać za pośrednictwem strony sklepu internetowego Comfort4u.eu kupon rabatowy, uprawniający do zakupu Produktu Promocyjnego w cenie niższej o 10% od ceny brutto produktów danego zestawu.
7. Zgłoszenie zainteresowania otrzymaniem kuponu rabatowego jest możliwe w okresie od dnia 2 stycznia 2020 r. do dnia 31 stycznia 2020 r.
8. Realizacja kuponu rabatowego możliwa jest w okresie od dnia 2 stycznia 2020 r. do dnia 31 marca 2020 r.
9. Aby otrzymać kupon rabatowy Kupujący winien zarejestrować się na stronie sklepu internetowego Comfort4u.eu podając adres mailowy, a następnie wysłać z tego samego adresu mailowego wiadomość e-mail na adres: sklep@comfort4u.eu o treści: ZACZNIJ ROK OD ZMIAN. Na podany adres mailowy Organizator najpóźniej w kolejnym dniu roboczym prześle kod kuponu rabatowego.
10. Wygenerowany kupon rabatowy może zostać użyty przez osobę trzecią.
11. Kupon rabatowy jest jednorazowego użytku.
12. Wygenerowanie kuponu rabatowego nie zobowiązuje Kupującego do dokonania zakupu.
13. Organizator zastrzega prawo do przesyłania na adres podany przez Kupującego podczas rejestracji wiadomości e-mail, zawierających przypomnienie o upływającym okresie ważności kuponu rabatowego.

§ 3
POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE

1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji Uczestnicy winni zgłaszać na piśmie na adres korespondencyjny Meble Marzenie, Opatów, ul. Bolesławiecka 14a 63-645 Łęka Opatowska, na adres mailowy: sklep@comfort4u.eu lub korzystając z danych kontaktowych znajdujących się w zakładce Kontakt na stronie http://comfort4u.eu.
2. Pisemna reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko i dokładny adres Uczestnika oraz dokładny opis i uzasadnienie reklamacji.
3. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora w terminie 7 (siedmiu) dni od daty ich otrzymania.
4. Uczestnik zostanie o sposobie rozpatrzenia reklamacji zostanie powiadomiony listem poleconym na adres podany w j reklamacji, wysłanym w terminie 7 (siedmiu) dni od daty rozpatrzenia danej reklamacji.
5. Roszczenia nierozpatrzone lub nieuwzględnione w postępowaniu reklamacyjnym mogą być dochodzone przed sądem powszechnym.

§ 4
POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Niniejszy Regulamin dostępny jest na stronie http://comfort4u.eu.
2. Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w niniejszym Regulaminie z zachowaniem 7 dniowego okresu bez podania przyczyny. Zmiany w regulaminie nie mogą jednak naruszać praw nabytych przez Uczestników.
3. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie stosuje się postanowienia Regulaminu sklepu internetowego Comfort4u.eu.

 

 

Powrót do strony z promocją.