Puf Nicola

Funkcjonalny i elegancki mebel wypoczynkowy. Ze względu na niewielkie gabaryty świetnie sprawdzi się w niewielkich, przytulnych salonach.

437,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Tkanina
Wybrano:
Tkanina - boki
Wybrano:
437,00  0,00 
Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-100 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Zgrabny, sprytny i elegancki mebel w prostej formie. Uwagę zwraca nietypowy, interesujący wygląd nóżek. Powierzchnia siedzenia: 69×69 cm. Puf ma niewielkie rozmiary, doskonale sprawdzi się także w stosunkowo małych wnętrzach. Po dostawieniu do kanapy może pełnić rolę wygodnego szezlonga.

 

Uzupełnienie dla fotelu stanowi kanapa Nicola.

 

Wybarwienie nóżek: buk.

 

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: 4 – 6 tygodni

Sprężyny typu Bonell

Sprężyny typu Bonell

Produkt posiada wkład w postaci formatki sprężyn bonellowych. Jest to tradycyjny, ceniony od dziesiątków lat model sprężyn, charakteryzujących się dużą wytrzymałością i sztywnymi łączeniami między sobą.

Sprężyny faliste

Sprężyny faliste

Produkt zawiera znane i cenione sprężyny faliste, charakteryzujące się  wężykowatym kształtem. Dzięki połączeniu ich z wysokogatunkowymi piankami możliwe jest uzyskanie trwałości i komfortu.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Zaawansowana technologia. Wysokoelastyczna pianka poliuretanowa (lub też tzw. zimna pianka) charakteryzuje się świetnymi parametrami elastyczności, dopasowania się do anatomicznych kształtów  ciała i podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. W porównaniu ze standardową pianką ma dłuższą żywotność, lepszą przewiewność i właściwości antyalergiczne.

Wypełnienie siedziska

Pianka wysokoelastyczna, Sprężyny faliste, Sprężyny typu Bonell