fbpx

Puf na pościel

Świetne rozwiązanie, które zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania pościeli. Dedykowane zwłaszcza tym łóżkom kontynentalnym, które nie posiadają wbudowanych pojemników.

 

Puf zostanie obity taką tkaniną, jaka została wybrana do łóżka.

 

Prosimy o zamieszczenie tej informacji dodatkowo w formularzu „Uwagi do zamówienia” przy składaniu zamówienia.

921,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-100 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Puf na pościel to doskonałe akcesorium, pozwalające zwiększyć przestrzeń do przechowywania. Jest nie tylko bardzo estetyczny, ale również niezwykle funkcjonalny. Wizualnie zwiększa gabaryty wybranego łóżka, podnosząc w ten sposób jego prestiżowy charakter. Puf został wyposażony w praktyczne podnośniki gazowe, które ułatwiają jego otwieranie i zamykanie.

 

Sprawdzi się świetnie zarówno przy tych modelach łóżek kontynentalnych, które nie posiadają wbudowanych pojemników na pościel, jak i przy standardowych łóżkach tapicerowanych, do których użytkownicy nie dobrali takiego pojemnika

 

Uwaga: rozmiary mebla nie podlegają zmianie.

 

Wymiary : 120 cm x 50 cm x 40 cm

 

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: do 8 tygodni