Nie po to ciężko harujesz, żeby nie dostać czasami jakiegoś bonusu! ZASŁUGUJESZ NA WIĘCEJ – i dobrze o tym wiesz! My też o tym wiemy i mamy dla Ciebie coś szczególnego!

Trzy modele materacy, do których możesz dobrać sobie poduszkę o wartości nawet 399 zł… za jedną złotówkę!

A konkretnie?

Coś regenerującego i relaksującego; coś na poprawę harmonii ciała i ducha oraz coś dla aktywnych fizycznie. A wszystko to na przekór jesiennej chandrze, stresowi i zmęczeniu.

Bardziej konkretnie?

  • Materac Maya w rozmiarach 140 x 200, 160 x 200, 180 x 200, 200 x 200 – a do niego: poduszka Lawenda za 1 zł. (oszczędzasz 365 zł!)
  • Materac Lotos w rozmiarach 140 x 200, 160 x 200, 180 x 200, 200 x 200 – a do niego: poduszka Harmony za 1 zł. (oszczędzasz 398 zł!)
  • Materac Pro Dynamic H3 w rozmiarach 140 x 200, 160 x 200, 180 x 200, 200 x 200 – a do niego: poduszka Gelax za 1 zł. (oszczędzasz 263 zł!)

Chcesz dowiedzieć się więcej o tych produktach?

Spa w Twojej sypialni.

 

 

Materac Maya posiadający właściwości masujące dzięki zastosowaniu techniki moletowania pianki. Sprężyny kieszeniowe o niezależnym działaniu wraz z wyjątkową pianką termnoelastyczną stworzoną w laboratoriach NASA na potrzeby programu lotów kosmicznych zapewniają bardzo dobre podparcie kręgosłupa, a przez to umożliwiają efektywne odprężenie mięśni pleców. Pokrowiec Tencel dzięki regulowaniu poziomu wilgotności przy materacu ułatwia stabilny sen nawet osobom z tendencją do pocenia się pod kołdrą.

DO TEGO poduszka Lawenda – również wykonana z pianki termoelastycznej (NASA), znakomicie rozluźnia mięśnie szyi i karku, a do tego posiada walory aromaterapii – odprężający zapach lawendy.

 

 

 

 

 

 

NIE dla chandry – TAK dla ciała

 

 

Materac Lotos to genialna kombinacja trzech wyjątkowych pianek: wysokoelastycznej, lateksowej i termoelastycznej (NASA – patrz wyżej). Odpowiednio ułożone warstwy tych pianek pozwalają na komplementarne podparcie najważniejszych odcinków kręgosłupa nie wywołując jednocześnie ucisków powodujących np. drętwienie kończyn podczas snu. Jest to materac bardzo uniwersalny i sprawdzający się dla klientów o różnych upodobaniach, choć najczęściej wybierany jest przez panie.

DO TEGO poduszka Harmony, wykonana z pianki termoleastycznej o niespotykanych kształtach, co pozwala na odpowiednie podparcie głowy i kręgów szyjnych. Znakomite na poranną dawkę energii i optymizmu.

 

 

 

 

 

 

Aktywność wymaga odpoczynku

 

 

Materac Pro Dynamic H3, stworzony z myślą o sportowcach i osobach aktywnych fizycznie. Pierwszplanową rolę odgrywa innowacyjna pianka Gelax, niezwykle sprężysta, dopasowująca się do krzywizn ciała i bardzo przewiewna. Moletowanie tej pianki daje efekt zbliżony do delikatnego masowania mięśni pleców. Ponadto odpowiednio dobrany układ pianek i nacięć pomaga szybko zregenerować organizm po wysiłku. Pokrowiec zawiera proteiny jedwabiu pomagające w regeneracji naskórka.

DO TEGO poduszka Gelax, z tej samej innowacyjnej pianki, jak na ww. materacu, profilowana dla zapewnienia jak najlepszego podparcia kręgów szyi. Pokrowiec Silver posiada właściwości antybakteryjne, a sama poduszka daje miłe uczucie lekkiego chłodu.

Dowiedz się więcej na naszym blogu, lub na stronach poświęconych poszczególnym produktom.

Promocja trwa od 19 października do 30 października 2020 – lub do wyczerpania zapasów.

 

Regulamin