Dolegliwości zdrowotne spowodowane bakteriami bądź alergenami dotykają coraz to większej liczby ludzi. Duża część społeczeństwa zmaga się z częstymi infekcjami dróg oddechowych czy skóry, a na alergię cierpi dziś co trzeci Polak! Jeśli któryś z tych problemów doskwiera również Tobie lub bliskiej Ci osobie to mamy coś specjalnego!

 

 

Materace Antyalergiczne i Antybakteryjne!

Teraz w niższej cenie. Nie tylko dbasz o swoje zdrowie, ale również oszczędzasz!

Sklep Comforteo

Ergolatex

 

Materac piankowy z przewiewną pianką wysokoelastyczną i lateksem, który eliminuje możliwość rozwoju alergenów takich jak roztocza, pleśń i grzyby. Model ten występuje w pokrowcu Kaszmir pikowanym włóknem klimatyzującym. Na całym jego obwodzie zastosowano przewiewną siatkę 3D w kolorze antracytowym.

Sklep Comforteo

Cleo

 

Model Cleo to kombinacja sprężyn kieszeniowych i pianki antybakteryjnej, polecanej w szczególności osobom borykającym się z częstymi infekcjami skóry i dróg oddechowych. Materac posiada wysokiej jakości pokrowiec Silver z jonami srebra o działaniu antybakteryjnym oraz specjalną siatkę 3D, która zwiesza cyrkulację powietrza, pomagając w ten sposób w odprowadzeniu wilgoci z wnętrza materaca. Dzięki temu w jego wnętrzu nie gromadzą się alergeny takie jak roztocza, grzyby czy pleśń.

Sklep Comforteo

Silver Protect

 

Prozdrowotny materac ze sprężynami kieszeniowymi i innowacyjną pianką Gelax, która łączy w sobie właściwości chłodzącego żelu, przewiewnej pianki wysokoelastycznej oraz znakomicie dopasowującej się do kształtów ciała pianki termoelastycznej. Takie właściwości nie tylko pozytywnie wpływają na nasz kręgosłup, ale również zapobiegają gromadzeniu się alergenów we wnętrzu materaca. Dodatkowo pokrowiec Silver z jonami srebra działa antybakteryjnie a siatką 3D dookoła, zwiększa cyrkulację powietrza w jego wnętrzu, skutecznie niwelując wilgoć.

Każdy z wymienionych materacy posiada funkcjonalny pokrowiec z zamkiem 360st. dzielącym go na dwie części. W znaczący sposób ułatwia to jego zdejmowanie oraz zakładanie. Możliwość prania w temperaturze nawet do 60st. pozwala wyeliminować wszelkiego rodzaju alergeny z jego powierzchni, co w znaczący sposób poprawia higienę snu.

 

Promocja obowiązuje wyłącznie w sklepie internetowym comfort4u.eu.

Oferta ważna do 31.05.2021 lub do wyczerpania zapasów.

Regulamin.