Poduszka Termo-Elastic

Poduszka Termo-Elastic dzięki specjalistycznemu wyprofilowaniu oraz zastosowanym materiałom znakomicie dopasowuje się do kształtu głowy i odcinka szyjnego. Dba również o zdrowie układu krążenia i układu nerwowego. Poduszka zdecydowanie przypadnie do gustu większości klientów.

110,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-30 zł Zobacz opcje wysyłki

Kategorie: ,

Udostępnij:

Poduszkę Termo-Elastic docenią najbardziej wymagający użytkownicy. Jej wkład stanowi pianka termoelastyczna (zwana też visco), która pod wpływem ciepła dopasowuje się do kształtu głowy i odcinka szyjnego leżącej na niej osoby. Dzięki temu poduszka redukuje nacisk na kręgosłup i naczynia krwionośne. Ta cecha jest skutecznie uzupełniana przez specjalistycznie wykonany profil poduszki. W rezultacie wpływa to pozytywnie na zdrowie układu krążenia oraz układu nerwowego.

 

Co więcej, pianka termoelastyczną pozwala odnieść wrażenie przyjemnego „otulenia”, a tym samym jeszcze korzystniej wpłynąć na odpoczynek i odprężenie.

 

Poduszka Termo-Elastic występuję w niepikowanym pokrowcu Primo. Jest on bardzo przyjemny w dotyku, przewiewny i funkcjonalny – można go prać w temperaturze do 60 st. C.

 

Wymiary: 60 cm x 36 cm

Wysokość: 11 cm

Pokrowiec Primo

Pokrowiec Primo

Primo jest miękki i bardzo przyjemny w dotyku. Co więcej, charakteryzuje się przewiewnością, dzięki czemu wspiera właściwości antyalergiczne.

Redukcja nacisku

Redukcja nacisku

Właściwości produktu przyczyniają się do redukcji nacisku na kręgosłup i naczynia krwionośne. Dzięki temu sen ma korzystny wpływ na zdrowie układu nerwowego oraz układu krążenia.

Ergonomiczny kształt

Ergonomiczny kształt

Kształty umożliwiający najwyższy komfort wypoczynku. Profilowany wkład pozwala utrzymać odcinek szyjny i głowę w naturalnej pozycji.

Kosmiczna technologia

Kosmiczna technologia

Niezwykle zaawansowana technologia została wynaleziona w laboratoriach NASA. Pianka termoelastyczna miała chronić kosmonautów przed nadmiernym przeciążeniem podczas startu statku kosmicznego.