fbpx

Poduszka Lawenda

W 100% wyjątkowa poduszka , która łączy w sobie wspaniałe właściwości pianki termoelastycznej (tzw. visco) i kojącą moc lawendy. Pianka visco, stworzona w laboratoriach NASA, jest spolegliwa, daje nam przyjemne uczucie otulenia i idealnie podpiera naszą głowę i kark. Zapach lawendy  pomaga nam się wyciszyć i spokojnie zasnąć.

 

458,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-30 zł Zobacz opcje wysyłki

Kategoria:

Udostępnij:

Dzięki licznym wypustkom na swojej powierzchni poduszka oddycha i przepuszcza powietrze, co chroni przed rozwojem roztoczy, bakterii czy grzybów.

 

Wysokiej jakości pokrowiec szybko absorbuje wilgoć i odprowadza ją na zewnątrz, dzięki czemu zapewnia zdrowy i komfortowy sen. Pokrowiec można ściągnąć i wyprać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza.

 

Wysokiej jakości pokrowiec szybko absorbuje wilgoć i odprowadza ją na zewnątrz, dzięki czemu zapewnia zdrowy i komfortowy sen. Jest to istotne zwłaszcza dla osób, które zmagają się z problemem nadmiernej potliwości.

 

 

Wymiary: 60 cm x 38 cm

Wysokość: 11 cm

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna

Zaawansowana technologia. Pianka termoelastyczną, zwana też pianką leniwą,  pod wpływem temperatury ludzkiego ciała odkształca się i dopasowuje idealnie do sylwetki użytkownika. Zapewnia  znakomite podparcie kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach.