fbpx

Poduszka Lawenda

W 100% wyjątkowa poduszka , która łączy w sobie wspaniałe właściwości pianki termoelastycznej (tzw. visco) i kojącą moc lawendy. Pianka visco, stworzona w laboratoriach NASA, jest spolegliwa, daje nam przyjemne uczucie otulenia i idealnie podpiera naszą głowę i kark. Zapach lawendy  pomaga nam się wyciszyć i spokojnie zasnąć.

 

458,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-30 zł Zobacz opcje wysyłki

Kategoria:

Udostępnij:

Dzięki licznym wypustkom na swojej powierzchni poduszka oddycha i przepuszcza powietrze, co chroni przed rozwojem roztoczy, bakterii czy grzybów.

 

Wysokiej jakości pokrowiec szybko absorbuje wilgoć i odprowadza ją na zewnątrz, dzięki czemu zapewnia zdrowy i komfortowy sen. Pokrowiec można ściągnąć i wyprać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza.

 

Wysokiej jakości pokrowiec szybko absorbuje wilgoć i odprowadza ją na zewnątrz, dzięki czemu zapewnia zdrowy i komfortowy sen. Jest to istotne zwłaszcza dla osób, które zmagają się z problemem nadmiernej potliwości.

 

 

Wymiary: 60 cm x 38 cm

Wysokość: 11 cm

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna (visco) sprawia, że pod wpływem temperatury ludzkiego ciała idealnie dopasowuje się do kształtów. Bardzo dobrze podpiera kręgosłup, wspomagając właściwości ortopedyczne. Jej zastosowanie daje wrażenie przyjemnego „otulania”.