Poduszka Aloe Visco

Kosmiczna technologia połączona z naturalnym lateksem i pianką termoelastyczną. Poduszka Aloe Visco polecana jest klientom poszukującym przyjemnego, miękkiego otulania podczas snu, ale też alergikom.

273,00 

Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-30 zł Zobacz opcje wysyłki

Kategorie: ,

Udostępnij:

Maksimum komfortu, zaawansowana technologia i właściwości antyalergiczne. Strukturę poduszki Aloe Visco tworzy wysokiej jakości połączenie naturalnego lateksu o właściwościach pianki termoelastycznej. Dzięki temu poduszka dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając wiele punktów podparcia kręgom szyjnym. Co więcej, Aloe Visco redukuje nacisk na kręgosłup i naczynia krwionośna, a także zapewnia odpowiedni przepływ powietrza.

 

Struktura poduszki radykalnie ogranicza możliwości rozwoju pleśni, grzybów i roztoczy, dzięki czemu posiada właściwości antyalergiczne. Warto również wspomnieć, że zastosowana w poduszce technologia termoelastyczna została wynaleziona w NASA – miała chronić astronautów przed przeciążeniem podczas startów statków kosmicznych.

 

Poduszka Aloe Visco występuje w pokrowcu Koral, który należy do ścisłej czołówki w swojej klasie. Cechuje się bardzo wysoką gramaturą oraz punktowym pikowaniem.

 

Wymiary: 72 cm x 42 cm

Wysokość: 15 cm

Technologia, która daje podparcie

Technologia, która daje podparcie

Zaawansowana technologia sprawia, że poduszka pod wpływem temperatury dopasowuje się do kształtu głowy i odcinka szyjnego użytkownika.

Redukcja nacisku

Redukcja nacisku

Właściwości produktu przyczyniają się do redukcji nacisku na kręgosłup i naczynia krwionośne. Dzięki temu sen ma korzystny wpływ na zdrowie układu nerwowego oraz układu krążenia.

Antyalergiczny

Antyalergiczny

Produkt przyjazny alergikom.

Kosmiczna technologia

Kosmiczna technologia

Niezwykle zaawansowana technologia została wynaleziona w laboratoriach NASA. Pianka termoelastyczna miała chronić kosmonautów przed nadmiernym przeciążeniem podczas startu statku kosmicznego.