Poduszka Aloe Visco

Kosmiczna technologia połączona z naturalnym lateksem i pianką termoelastyczną. Poduszka Aloe Visco polecana jest klientom poszukującym przyjemnego, miękkiego otulania podczas snu, ale też alergikom.

 

301,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-30 zł Zobacz opcje wysyłki

Kategoria:

Udostępnij:

Maksimum komfortu, zaawansowana technologia i właściwości antyalergiczne. Strukturę poduszki Aloe Visco tworzy wysokiej jakości połączenie naturalnego lateksu o właściwościach pianki termoelastycznej. Dzięki temu poduszka dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając wiele punktów podparcia kręgom szyjnym. Co więcej, Aloe Visco redukuje nacisk na kręgosłup i naczynia krwionośna, a także zapewnia odpowiedni przepływ powietrza.

 

Struktura poduszki radykalnie ogranicza możliwości rozwoju pleśni, grzybów i roztoczy, dzięki czemu posiada właściwości antyalergiczne. Warto również wspomnieć, że zastosowana w poduszce technologia termoelastyczna została wynaleziona w NASA – miała chronić astronautów przed przeciążeniem podczas startów statków kosmicznych.

 

Poduszka Aloe Visco występuje w pokrowcu Silver o szczególnym działaniu antybakteryjnym. Pokrowiec polecany alergikom, osobom podatnym na infekcje oraz wszystkim tym, którym zależy na wysokim poziomie higieny miejsca do odpoczynku.

 

Wymiary: 72 cm x 42 cm

Wysokość: 15 cm

 

 

Innowacyjny pokrowiec

Innowacyjny pokrowiec

Stylowy pokrowiec Silver to wyjątkowe rozwiązanie. Pokrowiec charakteryzuje się nie tylko pięknym wykończeniem, ale przede wszystkim właściwościami antybakteryjnymi. Zapewniają je jony srebra, znajdujące się w strukturze pokrowca.

Pokrowiec Silver

Pokrowiec Silver

Piękny i innowacyjny pokrowiec o szczególnym działaniu antybakteryjnym. Pokrowiec polecany alergikom, osobom podatnym na infekcje oraz wszystkim tym, którym zależy na wysokim poziomie higieny miejsca do odpoczynku.

Technologia, która daje podparcie

Technologia, która daje podparcie

Zaawansowana technologia sprawia, że poduszka pod wpływem temperatury dopasowuje się do kształtu głowy i odcinka szyjnego użytkownika.

Redukcja nacisku

Redukcja nacisku

Właściwości produktu przyczyniają się do redukcji nacisku na kręgosłup i naczynia krwionośne. Dzięki temu sen ma korzystny wpływ na zdrowie układu nerwowego oraz układu krążenia.

Antyalergiczny

Antyalergiczny

Produkt przyjazny alergikom.

Kosmiczna technologia

Kosmiczna technologia

Niezwykle zaawansowana technologia została wynaleziona w laboratoriach NASA. Pianka termoelastyczna miała chronić kosmonautów przed nadmiernym przeciążeniem podczas startu statku kosmicznego.